بابک نیوز

خبرهای ایران و جهان

موارد استفاده از پمپ کارواش صنعتی

شیر برقی هانتر pgv از برق ۲۴ ولت استفاده می کند. علاوه بر این، چنین آبیاری خودکار نیاز به مصرف زیاد آب و برق دارد. نتایج کلی و اثر بخشی این سیستم به درجه حرارت و رطوبت خارج بستگی دارد. پمپ آب کارواش یا واترجت در مصارف خانگی و همچنین مصارف صنعتی کاربرد دارد. کاربرد اصلی همه هواکش ها یا سیستم تهویه انتقال هوا ، گاز و دود های حاصله از فعالیت صنعتی محیط صنعتی و یا انتقال هوا در کارخانه جات و تونل شهری و همچنین سیستم های تهویه مطبوع مشابه سردخانه ها بیشترین کاربرد را دارند که بنابر نوع نیاز و کاربرد از انواع مختلفی ساخته می شوند و عموماً فن با توجه به مسیر ورود جریان هوا به سه دسته : فن محوری ، فن گریز از مرکز و فن متقاطع تقسیم میشوند که انواع هواکش صنعتی دردسته فن محوری قرار می گیرند. همچنین هر دو باطری را به صورت همزمان تعویض نمایید. امروزه برای امر شستشو سطوح و زودن هر نوع جرم و آلودگی دیگر نیاز نیست که به صورت دستی این کار را انجام داد. در این بین باید اطمینان داشته باشیم که تمامی تجهیزات نصب شده در دستگاه مه پاش مرغداری قابلیت تحمل فشار بالای سیال به جریان افتاده را داشته باشند.


البته استفاده درست و بهینه از دستگاه طبق استاندارد و انجام مرتب سرویس های دوره ای سبب کاهش استهلاک و افزایش طول عمر پمپ خواهد شد. در مسیر آب پمپاژ شده به سمت نازل ها یقیناً باعث انسداد آنها در اندک زمانی خواهد شد. لکن مشکل انسداد به مرور زمان بزرگترین چالش در استفاده از مه پاش مرغداری نازلی می باشد. استفاده می شوند، به مرور زمان و در اثر نشستن گرد و غبار و … به هر ترتیب اطمینان داشته باشید که در مه پاش مرغداری از نوع نازلی شما از چنان کمپرسور قدرتمندی استفاده شده است که عاری از هر گونه مشکل، تعداد نازل مورد نظر شما را پوشش دهد. اگر مشتریان شما به یک کارواش تجاری مراجعه کنند ، فشار و جریان آب کافی در دسترس آنها قرار داده میشود. از دیگر مهمترین آیتم هایی که سبب شده است تا پمپ فشار قوی از اصلی ترین قطعات پمپ کارواش به شمار آید، این است که این قطعه قلب دستگاه کارواش را تشکیل داده است و وظیفه اصلی آن، افزایش و بالا بردن فشار آب به داخل دستگاه و پاشیدن شدن آب بر روی سطح مورد نظر می باشد. نازل های مه پاش که وظیفه تبدیل آب به رطوبت و مه را دارند در انتهای سیستم مه پاش قرار می گیرند.


اینکه مساحت سالن مرغداری چقدر است و قرار است چند عدد نازل را در آنجا نصب کنید، دورنمایی عینی به شما در انتخاب قدرت مناسب بخش کمپرسور خواهد داد. به این ترتیب قبل از نصب فوگر سالن مرغداری، اطلاع تقریبا کاملی از کیفیت ساخت تا مقدار کارایی آن دارید.□ اگر قصد تهیه یک مه پاش مرغداری از مدل های نازلی را دارید، مهمترین قطعه، سیستم کمپرسور مه پاش شما می باشد. در انتخاب شما تاثیرگذار هستند. پس نکته کلیدی در انتخاب مناسب شما از برآورد کلی در نیازی که دارید می آید. چگونه در انتخاب مه پاش مرغداری با کیفیت موفق باشیم؟ از این رو نگاه تولیدکننده در نحوه مونتاژ نهایی سیستم خنک کننده مرغداری در کیفیت نهایی دستگاه تاثیرگذار است.در حال حاضر شرکت های متعددی در زمینه مونتاژ تولید انواع مه پاش مرغداری دیسکی و نازلی فعالیت جدی و مستمری دارند. با این همه اگر در تکاپوی تهیه یک سیستم مه پاش مرغداری هستید و رسیدن به کیفیت بالا را بسیار مهم و تاثیرگذار می دانید، به نکات کلیدی زیر دقت بیشتری داشته باشید. لذا خیلی مهم است که از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات در تکمیل دستگاه مه پاش مرغداری بهره مند باشید.


□ فرقی نمی کند که دستگاه مه پاش مرغداری خود را از کدام برند و یا شرکت تولیدی تهیه کرده باشید. قیمت دستگاه آبیاری اتوماتیک که توانایی حذف کامل اپراتور یا باغبان را از فرایند آبیاری باغ یا آبیاری گلخانه و مزارع را دارا باشد تحولی اساسی در زمینه گسترش ظرفیت زمین های کشاورزی به دلیل کاهش مصرف و هدر روی آب در استفاده از تخصص شرکت های دانش بنیان درآبیاری اتوماتیک راه دور است. در سیستم مه پاش آب نمی تواند روی سطح گیاه بنشیند چون انقدر ریز است که قبل از رسیدن به سطح تبخیر می شوند و گرمای گلخانه را جذب می کنند و گلخانه را خنک می کنند. با ما تا پایان مطالب پیش روی خود همراه باشید و اطلاعات بسیار جالبی را در خصوص قطعات پمپ کارواش به دست آورید. با ما در تماس باشید. حضور قطعات نه چندان با کیفیت که هرگز نمی توانند کارایی مطمئن مورد نظر ما را داشته باشند. یک سیستم کارآمد در سرمایش مرغداری وقتی تاثیرگذار و با کیفیت است که بتواند در کنار مهارت های شرکت مونتاژ کننده از حضور قطعات فنی با کیفیت نیز بهره مند باشد. قدرت تولید مه ای که بتواند به شکل یکنواخت و موثر در فضای سالن مرغداری پخش شود.


https://abniro.com/car-wash-pump/%D9%BE%D9%85%D9%BE-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B4/

[ بازدید : 186 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ سه شنبه 3 خرداد 1401 ] [ 20:01 ] [ بابک نیوز ]

[ ]

ساخت وبلاگ تالار سبد پلاستیکی خرید وسایل شهربازی موتورسازی سیار آنتی ویروس تحت شبکه تولید کننده دیگ بخار تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارچه برزنت اسپیس سایت مهرمانه مجله زندگی بهتر تعمیر ماشین شارژی نوار خطر خرید نایلون حبابدار نایلون حبابدار خرید استند فلزی خرید نظم دهنده لباس انجام پروژه متلب نمایندگی بوش کرج خرید بک لینک خرید آنتی ویروس
بستن تبلیغات [X]