بابک نیوز

خبرهای ایران و جهان

ورژن الکترو آهنگ جدید ناصر زینعلی به نام «غنیمت (ورژن جدید)»

متن آهنگ ناصر زینعلی ورژن الکترو غنیمت

ﺧﻴﻠﻰ ﭼﻴﺰارو ﻳﻪ روز دادم ﺑﺮه ﺗﺎ ﻳﻜﻰ دوﺳﺖ داﺷﺘﻨﻮ ﻳﺎدم ﺑﺪه


ﻣﻨﻰ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﻴﺖ ﺣﻮاﺳﻢ ﻫﺴﺖ ﻓﻜﺮ ﻧﻤﻴﻜﺮدم ﻳﻪ ﺟﺎ ﺧﻮاﺑﻢ ﺑﺮه


ﻫﻨﻮز اون دﺳﺘﺒﻨﺪه رو دارم ازت


ﻋﻜﺲ اون ﻟﺒﺨﻨﺪه رو دارم ازت


ﻣﻦ اﮔﻪ ﻳﻪ روزی ﺑﺮﮔﺮدم ﻋﻘﺐ ﻛﻪ ﺗﻮرو ﺗﻨﻬﺎ ﻧﻤﻴﺬارم اﺻﻠﺎ


اﻳﻦ ﺣﻘﻴﻘﺘﻪ ﻛﻪ ﺗﻮ ﺑﻮدﻧﺖ ﺗﻮ زﻧﺪﮔﻴﻢ ﻏﻨﻴﻤﺘﻪ


ﻳﻪ ﻧﻔﺮ اﻳﻨﺠﺎ ﺗﻮ ﻧﺒﻮودﻧﺖ اذﻳﺘﻪ


اﻳﻦ ﻛﻪ ﭼﺸﻤﺎﺗﻮ ﺑﺒﻨﺪی رو ﻫﻤﻪ وﻇﻴﻔﺘﻪ


ﻫﻨﻮزم ﻣﺜﻞ ﻗﺒﻞ وﺳﻄ ﺳﻴﻨﻤﻰ ﺗﻮ ﺳﻤﺖ ﭼﭗ


دور اﮔﻪ ﺑﺸﻰ ازم ﻫﺮﭼﻘﺪر ﺟﺎت ﻣﺤﻜﻢ ﻣﻴﺸﻪ ﺗﻮ ﻗﻠﺐ ﻣﻦ


آخ ﭼﻘﺪر ﺗﻮ ﻧﺒﺎﺷﻰ ﺧﺎﻟﻴﻪ ﺟﺎت ﭼﻪ ﺑﺪ ﺑﺪه


ﺣﺎﻟﻢ اﻳﻦ روزا راﺳﺘﺸﻢ ﺑﺨﻮای ﺷﮏ دارم ﺑﺒﻴﻨﻤﺖ ﺑﺎز ﻳﻪ ﺷﺐ


اﻳﻦ ﺣﻘﻴﻘﺘﻪ ﻛﻪ ﺗﻮ ﺑﻮدﻧﺖ ﺗﻮ زﻧﺪﮔﻴﻢ ﻏﻨﻴﻤﺘﻪ


ﻳﻪ ﻧﻔﺮ اﻳﻨﺠﺎ ﺗﻮ ﻧﺒﻮودﻧﺖ اذﻳﺘﻪ


اﻳﻦ ﻛﻪ ﭼﺸﻤﺎﺗﻮ ﺑﺒﻨﺪی رو ﻫﻤﻪ وﻇﻴﻔﺘﻪ


ورژن الکترو آهنگ جدید ناصر زینعلی به نام «غنیمت (ورژن جدید)»

[ بازدید : 170 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ شنبه 5 اسفند 1402 ] [ 11:44 ] [ بابک نیوز ]

[ ]

کلینیک پوست و مو چیست؟ و چه خدماتی وجود دارد؟


کلینیک پوست و مو یکی از مراکز پیشرفته ارائه دهنده خدمات مراقبتی و درمانی در زمینه پوست و مو می باشد. از آنجایی که پیری پوست یکی از مشکلات رایج در بین مردم در سراسر جهان است، متخصصان این حوزه بهترین خدمات را در کلینیک پوست و مو ارائه می دهند. ما در ایرانیجو خدمات کلینیک پوست و مو را ارائه می دهیم.

اهمیت خدمات مراقبت از پوست و مو

به عنوان محافظ، پوست سر از بافت های داخلی بدن در برابر عوامل محیطی محافظت می کند. با توجه به این محافظت فیزیکی، بافت داخلی در برابر انواع باکتری ها و سایر مواد شیمیایی محافظت خواهد شد.

به طور کلی، پوست از دو لایه اصلی تشکیل شده است: اپیدرم و درم. عوامل زیادی می توانند نقش مهمی در آسیب رساندن به لایه های مختلف پوست داشته باشند.

با توجه به مثال های ذکر شده، سلامت پوست بسیار مهم است و همه افراد برای حفظ سلامت و مراقبت از پوست و مو باید از خدمات کلینیک پوست و مو استفاده کنند.

خدمات کلینیک پوست و مو چیست؟

به دلیل انواع بیماری ها و عوارض پوستی به طور منظم اتفاق می افتد سپس افراد می توانند برای درمان و ترمیم از متخصصان کلینیک های پوست و مو کمک بگیرند.

این مراکز با کمک روش ها و خدمات مراقبت از پوست، بسیاری از عوارض را درمان کرده و نتایج رضایت بخشی را به بیماران ارائه می کنند. برخی از خدماتی که کلینیک های پوست و مو به مراجعین ارائه می دهند عبارتند از:

بیماری های مختلف پوست، مو و ناخن را تشخیص داده و بهترین درمان را ارائه دهید

لیزر درمانی برای جوانسازی پوست و درمان آکنه؛ کاهش اسکار آکنه؛ از بین بردن جای زخم و قرمزی از روی پوست

تمرکز بر کاشت مو با حداقل آسیب به نواحی حساس مو و حداقل عوارض جانبی در حین و بعد از جراحی.

کاشت موی طبیعی با تراکم بالا

رفع موهای زائد با تکنولوژی پیشرفته لیزر

لیپوساکشن

خدمات تمیز کردن تاول

قرار دادن ابرو و مژه بدون از دست دادن ظاهر طبیعی

مزوتراپی، فیلر، بوتاکس و غیره درمان های ضد پیری مانند

بهترین کلینیک پوست و مو چه ویژگی هایی دارد؟

برای دریافت خدمات پزشکی و زیبایی با کیفیت بالا، یکی از مواردی که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید، انتخاب بهترین کلینیک پوست و مو است. در این قسمت به ارائه ویژگی های یک کلینیک مناسب و حرفه ای می پردازیم.

بهترین کلینیک پوست و مو خدمات پزشکی و پشتیبانی با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می دهد. شما باید کلینیکی را انتخاب کنید که کارکنان آن زمان بیمار را برای درمان با مراجعان سپری کنند. این کارگران باید هنگام ارائه خدمات در بهترین سالن زیبایی تهران بسیار مراقب باشند.


کلینیک های معروف معمولا مجوز لازم را از وزارت بهداشت دارند. این کلینیک ها از جدیدترین تجهیزات پزشکی استفاده می کنند و طیف وسیعی از خدمات را ارائه می دهند. نکته مهم دیگر استفاده از پزشکان مجرب و دارای صلاحیت کافی در رشته خود است.

[ بازدید : 172 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ چهارشنبه 2 اسفند 1402 ] [ 18:51 ] [ بابک نیوز ]

[ ]

چاپگر رنگی و معرفی انواع آن


چاپ با انواع چاپگرهای سیاه و سفید و رنگی به یک کار روزمره و آسان تبدیل شده است. قبل از ظهور ماشین های کوچک، ماشین های بزرگ فقط در چاپخانه ها وجود داشت و برای چاپ کتاب های درسی و غیر درسی استفاده می شد. اما امروزه انواع چاپگرها، چاپ اسناد و مدارک و غیره. با اینترنت به یک اثر قابل دسترس برای همه تبدیل شده است که در کافه ها، کتابخانه ها و خانه ها دیده می شود.

امروزه دانش آموزان به جای یادداشت برداری، کتاب ها و فایل های درسی را چاپ می کنند. اغلب از چاپ سیاه و سفید برای چاپ کتاب های درسی و کتاب استفاده می شود، اما اگر مطالب چاپی حاوی تصاویر، گرافیک یا تصاویری باشد که باید به صورت رنگی چاپ شوند، از چاپگر رنگی استفاده می شود.

پرینتر رنگی برای چاپ کتاب های درسی، کتاب های دانشگاهی، تصاویر و عکس ها و سایر اسناد رنگی در مقاطع مختلف تحصیلی استفاده می شوند. هزینه چاپ رنگی بیشتر از چاپ سیاه و سفید است. امروزه برخی از شرکت‌های چاپ، چاپ رنگی را با قیمت‌های مقرون به صرفه ارائه می‌دهند.

چاپگر رنگی چیست؟

اما سوال اینجاست که چاپگر رنگی چیست و چگونه رنگ تولید می کند؟ همانطور که گفته شد، با ساخت پرینترهایی با ابعاد کوچکتر، چاپ اسناد، مواد و اسناد را می توان به راحتی در منزل و دفتر کار انجام داد. چاپ سیاه و سفید همانطور که از نامش پیداست همه چیز را سیاه و سفید بر روی سفید چاپ می کند، بنابراین تمام گرافیک ها، عکس ها، تصاویر و جداول به صورت سیاه و سفید چاپ می شوند. اما در چاپ رنگی تمامی تصاویر و محتویات اسناد و متن به همان رنگ کاغذ چاپ می شود. از چاپ رنگی در کتاب ها و اسناد برای چاپ جداول، نمودارها و نمودارها استفاده می شود، زیرا رنگ های مختلف جداول معمولا ایده و محتوای خاصی را منتقل می کنند.

چاپگر جوهر افشان رنگی

یکی از انواع چاپگرها چاپگر جوهرافشان است که در مدل های سیاه و سفید و رنگی موجود می باشد. چاپگر جوهر افشان دارای یک کارتریج رنگی برای رنگ های اصلی قرمز، آبی و سبز است که هنگام چاپ سیاه و سفید با استفاده از ترکیب این سه رنگ استفاده می شود. البته رنگ مشکی تولید شده چندان خالص نیست و معمولاً کیفیت بالایی ندارد. بنابراین می توان از کارتریج مشکی مخصوص برای چاپ محتوای سیاه استفاده کرد. این کار کیفیت چاپ سیاه را تا حد زیادی بهبود می بخشد، اگرچه کارتریج ها و لوازم آن معمولاً گران هستند.

سرعت چاپ این پرینترها 13-15 صفحه رنگی در دقیقه است. برخی از چاپگرهای قدرتمند می توانند تا 30 صفحه در دقیقه چاپ کنند. در عمل، سرعت چاپگر به وضوح کاغذ و نوع پوشش آن بستگی دارد. معیار کیفیت چاپگر DPI یا وضوح بر حسب اینچ است. هرچه این عدد بیشتر باشد، وضوح و کیفیت تصاویر چاپ شده بالاتر است. اساساً DPI مقدار جوهری است که چاپگر می تواند در هر قسمت از یک تصویر قرار دهد. اکثر چاپگرهای جوهرافشان دارای DPI 600×600 هستند، اما چاپگرهایی با وضوح بالاتر نیز وجود دارند.

پرینتر لیزری رنگی

نوع دیگری از چاپگرها، چاپگرهای لیزری هستند که اسناد سیاه و سفید و رنگی را چاپ می کنند. این چاپگر تصاویر و متون را به صورت رنگی و با کیفیت بالا چاپ می کند. پرینترهای لیزری قابلیت اتصال به شبکه را دارند و می توانند به صورت مشترک توسط چندین کاربر استفاده شوند. این ویژگی همچنین باعث صرفه جویی در هزینه می شود زیرا چندین کاربر می توانند یک چاپگر را به اشتراک بگذارند.

قدرت چاپ و وضوح تصویر پرینتر لیزری حدود 1200*1200 است که اسناد و مدارک را با کیفیت چاپ بالا ایجاد می کند. چاپگرهای لیزری رنگی می توانند تصاویر را تا 2400 DPI بازتولید کنند. این نوع چاپگر برای محیط اداری و کسانی که در خانه زیاد از آن استفاده می کنند بسیار مناسب است. چاپگر لیزری از تونر استفاده می کند. نوعی از مواد تیره و فشرده که به راحتی محو نمی شود و مقرون به صرفه است. تن ها ماندگار، درشت اندام و طولانی مدت هستند. در نتیجه هزینه آنها کمتر خواهد شد. سرعت چاپ پرینتر لیزری بین 10 تا 18 صفحه در دقیقه است و برای چاپ عکس این سرعت به 1 تا 4 صفحه در دقیقه می رسد.

در حال حاضر هزینه چاپگرهای لیزری آوافرهنگ بیشتر از پرینترهای جوهرافشان است اما این نوع چاپگرها در مقایسه با مواد مصرفی هزینه کمتری دارند. علاوه بر این، کیفیت چاپ تصاویر از این چاپگرها بسیار بالاتر است.

[ بازدید : 7081 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ پنجشنبه 5 بهمن 1402 ] [ 9:50 ] [ بابک نیوز ]

[ ]

مهاجرت به قبرس شمالی (اقامت و شهروندی قبرس شمالی)


در این صفحه شرایط اخذ تابعیت و اقامت قبرس و همچنین هزینه اقامت قبرس و تمامی مسائل مربوط به آن را از 0 تا 100 در نظر خواهیم گرفت.در حال حاضر شرایط اخذ اقامت قبرس شمالی و همچنین روش ها و روش ها از مهاجرت به قبرس شامل:

• تحصیل مسکن با خرید زمین

• برای راه اندازی کسب و کار مهاجرت کنید

• مهاجرت در حین تحصیل در قبرس

• با دعوتنامه کاری ویزا بگیرید

مهاجرت به قبرس با خرید ملک

برای کسانی که می خواهند در قبرس زندگی کنند، خرید ملک معقول ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای مهاجرت به قبرس شمالی است. پروژه های بسیار متنوعی برای فروش و شرایط پرداخت بسیار خوب وجود دارد که به شما امکان می دهد مصالح ساختمانی را خودتان انتخاب کنید و در اقساط طولانی بدون بهره حداکثر تا 84 ماه پرداخت کنید.

املاک مختلف، از واحدهای استودیویی (بدون اتاق خواب) تا ویلاهای ساحلی فوق لوکس با یک سوم قیمت در سایر کشورهای مدیترانه ای، یکی از جاذبه هایی است که منجر به مهاجرت به کشورهای شمال اروپا شده و افراد زیادی از روسیه مهاجرت می کنند. - کشور سخنگو برای قبرس شمالی در خرید ملک.

با خرید ملک، اساساً هزینه خانه خود را پرداخت کرده اید و یک خانه خانوادگی در قبرس به دست آورده اید. علاوه بر این، شما سرمایه گذاری سودآوری انجام داده اید و با افزایش قیمت ملک که سالانه بین 10 تا 30 درصد در مناطق مختلف قبرس متغیر است، می توانید شاهد افزایش سالانه سرمایه خود باشید. علاوه بر این، اگر ریال را با پوند مبادله کنید، برنده بزرگ معامله خواهید بود.

خرید، فروش و ثبت ملک در قبرس شمالی با پوند انگلیس انجام می شود و این تضمینی قطعی است که سرمایه شما با ارز ارزشمند انگلیس محافظت می شود. تفاوت های اصلی بین خرید ملک در قبرس و ترکیه اساساً یکسان است. زیرا در ترکیه خرید شما معمولا به دلار و مدارک ثبت نام به لیر ترکیه می باشد. البته املاک و مستغلات قبرس مزایای بسیار دیگری نسبت به ترکیه دارد که در جدول زیر به آنها می پردازیم:

تفاوت بین قبرس شمالی و ترکیه در خرید املاک و مستغلات

خرید ملک در ترکیه، خرید ملک در قبرس شمالی

خرید دلاری - ثبت اسناد به لیر، خرید - فروش - اجاره و ثبت اسناد به ارز گرانبها پوند انگلیس

اجازه ندهید اموال به خارجی ها فروخته شود و به افراد یا سازمان های دولتی ترکیه به نصف قیمت لیر ترکیه از قیمت توافق شده توسط دولت فروخته شود. قیمت بین خریدار و فروشنده مذاکره می شود و دولت قیمت ها را محدود نمی کند. و محدودیتی برای تعداد معاملات یک ملک برای همه ملیت ها وجود ندارد (افغانستان - چین - سوریه - برخی از کشورهای آفریقایی و کشورهای در حال جنگ مجاز به سرمایه گذاری در قبرس شمالی نیستند. محدودیت های زیادی نیز برای اسرائیل اعمال شده است. ).

اجازه فروش پس از حداقل سه سال (فقط املاک آماده) امکان فروش چندگانه حتی برای املاک خریداری شده قبلی و ناقص.

اشغال خانه را بدون توجه به قیمت محدود کنید (بله، تعداد تخت ها باید متناسب با تعداد اعضای خانواده باشد)

در صورت اقامت در ملک برای املاک در قسمت های خاصی از ملک در هر نقطه از قبرس، خارجی ها می توانند در آن اقامت داشته باشند (توجه داشته باشید که املاک نزدیک به مناطق نظامی و امنیتی به خارجی های بدون مدرک فروخته می شود و این یک قرارداد است. اما آنها مشکلی برای اقامت ندارند. ).

به طور کلی شرایط پرداخت منعطفی وجود ندارد و تا زمانی که کل مبلغ پرداخت نشده است نمی توانید برای مسکن اقدام کنید و می توانید تا 10 سال برای ملک اقساط پرداخت کنید و حتی پس از تحویل ملک نیز به پرداخت اقساط ادامه دهید. همچنین می توانید با پرداخت 35 درصد از ارزش ملک برای اقامت درخواست دهید (در قوانین جدید قبرس شمالی 2024، این نرخ بالاتر است).

قیمت املاک (به لیر) افزایش قابل توجهی ندارد، اما افزایش قیمت املاک (به پوند) بین 10 تا 30 درصد در سال متغیر است.

مالیات بین 15 تا 40 درصد، مالیات 5 درصد فقط یک بار است

خرید اشراف، خرید زمین و اشراف و سهم برابر با شهروندان قبرسی euromy


کدام افراد با خرید ملک اقامت می گیرند؟

پرسونای خریدار و زیر مجموعه ها.

زیر گروه های خریداران فردی عبارتند از:

• زوج ها

کودکان زیر هجده سال (به صورت خودکار)

فرزندان مجرد بالای 18 سال باید درخواست جداگانه ای به پلیس مهاجرت (دختران بدون محدودیت سنی و پسران زیر 25 سال) ارائه دهند.

• والدین خریدار

توجه داشته باشید که تعداد اتاق خواب ها باید متناسب با تعداد افراد باشد با توجه به تجربه ما در امور سرمایه گذاری و سکونت، خرید دو ملک جداگانه را برای کسانی که می خواهند والدین خود را نیز در اختیار داشته باشند، توصیه می کنیم. شما می توانید یک ملک مجزا (به صورت سوئیت استودیویی، یعنی واحد بدون اتاق خواب) برای اقامت دائم والدین خود خریداری کنید، در غیر این صورت مجبور خواهید بود تعداد اتاق خواب های منزل خود را افزایش دهید که برای شما مقرون به صرفه نیست. . شما

آیا اقوام می توانند همزمان در ملک زندگی کنند؟

اگر مجرد باشند (فقط 2 نفر) می توانند بمانند. توجه داشته باشید که تعداد زیادی از افراد می توانند در یک شرکت شریک باشند اما قوانین اخذ اقامت با شرکت تضامنی متفاوت است. طبق قوانین مهاجرت، تنها یک خانواده (مالک و زیرمجموعه) می توانند از طریق یک ملک یا دو خواهر و برادر در صورتی که هر دو مجرد باشند، زندگی کنند.

چه کسی می تواند در قبرس شمالی زمین بخرد؟

همه افراد به جز شهروندان سوریه، افغانستان، چین و کشورهای آفریقایی (به جز آفریقای جنوبی و مصر) می توانند در قبرس شمالی ملک خریداری کنند. پس از اینکه این افراد گذرنامه معتبر با تاریخ کمتر از یک ماه از کشور مبدا خود را به پلیس ارائه کردند، پلیس قبرس شمالی سوابق مجرمانه این افراد را از طریق سازمان اینترپل و در صورت نداشتن سابقه کیفری بررسی می کند. . ، می توانند بلیط بگیرند.

لازم به ذکر است که قانون جدید 2024 در قبرس شمالی نیز محدودیت های زیادی را برای شهروندان اسرائیلی اعمال خواهد کرد.

آیا با خرید ملک می توان اقامت دائم گرفت؟

تمامی صاحبان املاک در قبرس شمالی می توانند برای اجازه اقامت اقدام کنند. این اقامت برای سه سال اول از سال سوم تا پنجم سالانه است و از سال پنجم در صورت داشتن شرایط زیر می تواند اقامت دائم باشد.

• برای اقامت سالانه، دو و پنج ساله، شما ملزم به تامین منابع مالی هستید (در حال حاضر 20000 دلار برای املاک پیش خرید شده و 15000 دلار برای املاک از قبل در هر سال اقامت) . شرط اقامت پنج ساله این است که دارایی هایی به ارزش بیش از 125000 پوند داشته باشید و بیش از 6 هفته در سال قبرس را ترک نکنید (در 5 سال گذشته). اگر تمایل به ترک قبرس دارید و قصد اقامت دائم در قبرس را ندارید، باید هر سال یا دو بار در سال اقامت خود را تمدید کنید و اقامت دائم دریافت نخواهید کرد.

• ارائه آدرس دفتر رسمی (اجاره خریدهای قبلی و اثبات خرید).

• آزمایشات پزشکی عدم وجود بیماری های عفونی را تایید می کند.

• شناسنامه و مدارک ازدواج با ترجمه رسمی جهت اخذ اقامت برای زیر مجموعه های مالک.

• گواهی اطلاعات پیشینه از کشور مبدا با تاریخ کمتر از یک ماه (اگر محل تولد و اقامت فرد قبل از ورود به قبرس در دو کشور جداگانه باشد، باید هر کدام با گواهی مجوز از هر دو مکان دریافت شود).

آیا وقتی از صفر زندگی می کنیم حق کار داریم؟

بله، محدودیتی وجود ندارد، اما مهم است که نوع ویزای خود را فوراً تغییر دهید (از صاحب ملک به ویزای کاری). زیرا وزارت کار قبرس شمالی نسبت به کار بدون بیمه شما بسیار حساس است و در صورت عدم تغییر نوع ویزای شما به دلیل بیمه، جریمه سنگین یا اخراج خواهید شد.

فراموش نکنید که برای یافتن شغل مناسب در قبرس شمالی باید دو شرط اصلی داشته باشید:

• آشنایی با زبان ترکی (انگلیسی در سطح دوم)

• داشتن دانش تخصصی لازم (مربوط به صنعت ساختمان یا صنعت گردشگری یا صنعت آموزش)

مزایای انتقال خانواده من به قبرس شمالی چیست؟

دسترسی به خدمات بهداشتی رایگان در مراکز عمومی

آموزش رایگان مدارس دولتی،

تحصیل در دانشگاه با تخفیف ویژه (فقط برای کسانی که در دانشگاه به تحصیل ترکی ادامه می دهند).

یک حساب بین المللی باز کنید و کارت های مسترکارت و ویزا (کارت های اعتباری و نقدی) و ارزهایی مانند پوند انگلیس، دلار، یورو و لیر ترکیه را دریافت کنید.

امکان خرید اقساطی و اخذ وام از بانک

دریافت ویزای توریستی سایر کشورها مزایای زیادی دارد

با راه اندازی کسب و کار به قبرس شمالی مهاجرت کنید

دولت قبرس شمالی مبتنی بر سیاست جذب سرمایه خارجی است. برای بنیان‌گذاران کسب‌وکار بسیار حمایت‌کننده بوده است و با سهولت گرفتن مجوز کسب‌وکار و سپس ارائه وام‌های بلند مدت با نرخ بهره بسیار پایین، بسیاری از سرمایه‌گذاران را در سراسر جهان به فکر راه‌اندازی کسب‌وکار انداخته است. شمال قبرس.

قبرس شمالی کشوری با جمعیت کم و پتانسیل بسیار بالا است. تعداد قبرسی ها سه برابر دانشجویان خارجی در این کشور است. و با پیش بینی های انجام شده تخمین زده می شود که سالانه بیش از 10 میلیون گردشگر از این کشور دیدن کنند. بنابراین مشاغلی که پاسخگوی نیاز دانشجویان و گردشگران باشد می تواند بازار کار خوبی داشته باشد.

جدای از این دو حوزه، هر شغلی که مربوط به بازار ساخت و ساز باشد، بازار بسیار مناسبی برای رشد و توسعه دارد. سرمایه گذاران زیادی به بازار املاک در قبرس شمالی هجوم آورده اند و ساخت و ساز در این کشور با سرعت و مقیاس بسیار بالایی در حال انجام است.

اگر بخواهیم در مورد مشاغلی صحبت کنیم که آینده بسیار خوبی دارند، پس باید این را بگوییم.

کافه رستوران

فتوکپی و کارهای فنی مربوط به امور دانشجویی.

تعمیر موبایل

آرایشگاه

عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای

بخش معماری

مهندسی عمران

تولید کابینت و چوب

تولید سنگ ساختمانی

گرافیک و تبلیغات

چه کسانی می توانند با ثبت شرکت در قبرس اقامت کنند؟

حمایت دولتی از سرمایه گذاران حتی در زمینه اخذ اقامتگاه نیز موثر است. صاحبان مشاغل در ابتدا ویزای تجاری 2 ساله دریافت می کنند و تمام زیر مجموعه های آنها بدون حمایت مالی اقامت دریافت می کنند (زیررده ها برای همه انواع اقامت یکسان است). صاحبان مشاغل برای دریافت اقامت نیازی به هیچ گونه حمایت مالی ندارند و روند اقامت آنها سریعتر و آسانتر از سایر انواع اقامت است.

آیا با ثبت شرکت میتوانیم اقامت دائم بگیریم؟

خیر، پس از گذشت 6 سال و رد شدن بیمه کار در این مدت، کارآفرین می تواند برای اقامت دائم اقدام کند.

مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل

شما می توانید ویزای تحصیلی در قبرس شمالی را از دو طریق دریافت کنید:

• ثبت نام دانشگاه

ثبت نام در کالج هایی که دوره های آموزشی کوتاه مدت ارائه می دهند. مانند دوره های زبان ترکی، انگلیسی، آلمانی یا مدارسی که دوره های کوتاه مدت مانند آموزشگاه های فنی و حرفه ای ارائه می دهند. مانند دوره های مدیریت گردشگری، مدیریت پروژه و مدیریت بازرگانی.

دانشجو (دانشجو یا دانشجو) نیازی به تامین منابع مالی ندارد اما همسالان بالای 18 سال باید توانایی مالی خود را به دولت نشان دهند (در حال حاضر 25000 دلار و بالاتر)

اخذ اقامت قبرس از طریق پیشنهاد شغلی

به صورت کلی ویزای جاب آفر در اداره مهاجرت قبرس شمالی متداول نیست. ولی کارفرمایان این اجازه را دارند تا در صورتی که نیروی متخصصی خارج از جزیره دارند و می‌خواهند آن را به عنوان نیروی کار وارد بیزینس خود در خاک قبرس بکنند، برای متقاضی دعوتنامه کاری ارسال کنند. در این صورت کارفرما مسئول کارمند است و در صورت ارتکاب جرم توسط کارمند، کارفرما کفیل قانونی آن خواهد بود.

همچنین کارفرما موظف است از طرف کارمند خارجی مبلغی را در بانک واریز کند. تمامی این محدودیت ها برای کارفرمایان برای اولویت دادن به افرادی است که ویزای قبرس را دریافت کرده اند و از اولین فیلترهای دولتی (توانمندی مالی و کارت سلامت) عبور کرده اند.

کارفرما باید حداقل دستمزد تعیین شده توسط وزارت کار را علاوه بر غرامت ماهانه به کارمند بپردازد. در حال حاضر هزینه بیمه برای کارمند غیر قبرسی 3000 لیر ترکیه با حقوق پایه 20000 لیر ترکیه می باشد.

با تمکن مالی زندگی و مهاجرت به قبرس

تمکن مالی اخذ ویزای موقت یک ساله و اجاره خانه که در سال های گذشته از روش های اقامت بود، در قوانین جدید 2024 حذف شده است. مبلغ فاینانس برای این نوع ویزای موقت باید بیش از 25000 دلار باشد. توجه به این نکته ضروری است که این پول باید به حساب شما واریز شود و از زمان انتقال تا دریافت آپارتمان (که ممکن است حدود دو ماه یا بیشتر طول بکشد) در حساب شما باقی بماند. فردی که توانایی مالی دارد می تواند برای زیرشاخه خود برای ویزای یک ساله درخواست دهد و هزینه اضافی برای زیرمجموعه مورد نیاز نیست. (همه دسته ها دارای زیرمجموعه های یکسانی هستند).

تمامی افرادی که از این طریق مسکن می گیرند، مانند هر نوع مسکن دیگری از مزایای دولتی رایگان بهره مند خواهند شد.

شرایط مهاجرت به قبرس یورومای با سرمایه گذاری


خوب است بدانید که قبرس شمالی پاسپورت را برای پول نمی فروشد. دلیل آن حفظ امنیت این کشور است.

بسیاری از کشورها از جمله قبرس جنوبی و یونان سعی دارند با فروش شهروندی به خارجی ها در ازای مبالغ هنگفت، ضعف های اقتصادی خود را جبران کنند. این امر باعث می شود که موجی از مجرمان ثروتمند به دنبال هویت های جدید برای پوشش جنایات خود به این کشورها باشند و امنیت این کشورها را به خطر بیندازند. قبرس شمالی کشوری امن است. صرف نظر از میزان سرمایه گذاری در پنج سال اول اقامت، مهاجران را با وسواس و دقت اندازه گیری می کند. و پس از حداقل پنج سال بررسی، مرحله اول راه را برای کارت اقامت دائم و فاز بعدی برای پاسپورت هموار می کند.

[ بازدید : 171 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ پنجشنبه 28 دی 1402 ] [ 10:53 ] [ بابک نیوز ]

[ ]

آهنگ جدید سامان جلیلی به نام «خزون فصلام پیش تو بهاره»

متن آهنگ سامان جلیلی خزون فصلام پیش تو بهاره

ﻣﻦ ﻛﻪ دﻳﮕﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ از آب ﺳﺮم


ﻃﺮف ﻣﻦ ﺑﺎش ﻏﻴﺮ ﺗﻮ ﻣﻦ ﺑﺪم ﺑﺎ ﻫﻤﻪ ﺻﻔﺮم ﺳﺮ ﺗﻮ ﻣﻦ ﺻﺪم


ﻗﻴﺪ ﻳﻪ دﻧﻴﺎرو واﺳﺖ ﻣﻦ زدم


ﻳﻪ اﻣﺸﺒﻮ ﻣﻬﻤﻮن ﻗﻠﺐ ﻣﻦ ﺑﺎش


زﻧﺪﮔﻴﻢ ﻫﻤﻴﻦ ﻋﺸﻘﻮ ﻛﻢ داﺷﺖ


ﻫﻴﺸﻜﻰ ﻧﻤﻴﺮﺳﻪ ﺑﻪ ﮔﺮد ﭘﺎﻫﺎش


ﺑﺎرون ﻋﺸﻖ از آﺳﻤﻮن ﭼﺸﻤﺎت ﻣﻴﺒﺎره


ﺧﺰون ﻓﺼﻠﺎم ﭘﻴﺶ ﺗﻮ ﺑﻬﺎره


ﺳﺒﺪ ﺳﺒﺪ ﮔﻞ ﻣﻴﭽﻴﻨﻢ ﺑﺎ ﺧﻨﺪه از ﺳﺘﺎره


اﻳﻦ ﻗﻠﺐ ﻋﺎﺷﻖ ﻛﻪ ﺿﺮر ﻧﺪاره

https://musicdel.ir/single-tracks/305801/

[ بازدید : 173 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ دوشنبه 25 دی 1402 ] [ 8:36 ] [ بابک نیوز ]

[ ]

جامعترین آموزش 31 روش امن کردن انواع ویندوز

چگونه ویندوز را امن کنیم؟ چگونه امنیت ویندوز را برقرار کنیم؟ چه تنظیمات امنیتی مهمی در ویندوز وجود دارد ؟ برای اینکه هک نشویم چه کنیم؟ آیا امن کردن ویندوز XP با امن کردن ویندوز 10 تفاوت دارد؟ شاید با خود بگویید که چرا در مورد تنظیمات امنیتی ویندوز XP توضیح می دهم وقتی که ویندوز جدیدتری با نام ویندوز 7 بر روی سیستم ها نصب شده است !! آموزش نتورک پلاس ، باید توجه کنید که دیدگاه ما دیدگاه یک سازمان است نه دیدگاه یک فرد یا افرادی که در خانه از کامپیوتر شخصی استفاده می کنند ، همیشه چیزهایی که جدید هستند بهترین نیستند و در سازمان ها و شرکت های بزرگ کشور هنوز این سیستم عامل ویندوز XP است که حرف اول را می زند ، ما نیز به همین دلیل ویندوز XP را برای ایمن سازی ارجح دیدیم .

کرنل یا هسته ویندوز XP بر اساس کرنل یا هسته ویندوز 2000 نوشته شده است و تا حد زیادی با هم شباهت دارند اما در مقوله امنیت تفاوت های بسیاری بین این دو وجود دارد . در این چک لیست شما با تنظیمات امنیتی ویندوز XP پروفشنال و نسخه خانگی آن آشنا خواهید شد .برخی از تنظیماتی که در ادامه ذکر می شود ممکن است در نسخه خانگی قابل اعمال نباشد و همچنین همیشه کارایی را مد نظر داشته باشید ، همیشه نیاز نیست که شما تمامی تنظیمات امنیتی را اعمال کنید و کارایی سیستم خود را به خطر بیاندازید ، فرض کنید تمام امکانات امنیتی ویندوز را پیاده سازی کنید و این طبیعتا باعث خواهد شد نتوانید از آن بهره کافی را ببرید ، همیشه در دوره های امنیتی در مورد این مسئله یک مثال می زنم

شما فرض کنید که در یک مرکز داده فعالیت میکند که برای ورود به اتاق سرور ابتدا باید رمز عبور و کارت هوشمند داشته باشید ، بعد از آن چشمتان اسکن خواهد شد و بعد از آن اثر انگشتتان و بعد از آن DNA خونتان و .... اگر یکبار اینکار را بکنید بار دیگر به جای اینکه مجددا اینکار را بکنید به قول خودمان یک آجر پشت درب اتاق می گذاریم که بسته نشود !!!!! بله ما کارایی را فدای امنیت نباید بکنیم.برای راحتی کار شما ما این تنظیمات را که در ادامه خواهیم آورد در قالب 3 سطح مقدماتی ، متوسط و پیشرفته تقسیم بندی می کنیم ، شما بر اساس طبقه بندی داده هایی که دارید و اهمیت آنها می بایست تصمیم بگیرید که از کدام پارامتر های امنیتی استفاده کنید.

روش 1 : امنیت فیزیکی را جدی بگیرید

شاید به نظرتون این یک مسئله پیش پا افتاده باشد اما باید همیشه در نظر داشته باشید که بیش از 80 درصد حملات و صدماتی که به اطلاعات وارد می شود از داخل سازمان است . شما باید مطمئن شوید که کیس کامپیوتر حتما پلمب شده باشد و در محلی باشد که دسک تاپ مستقیما مقابل چهره مراجعه کنندگان نباشد و نتوانند محتویات مانیتور شما را مشاهده کنند .

روش 2 : بوت شدن از روی CD-ROM و Flash Memory را غیرفعال کنید

با استفاده از تنظیمات بایوس سیستم وارد تنظیمات شده و بوت سیستم را از روی CD-ROM و حافظه های جانبی برداشته و گزینه اول بوت را هارد دیسک سیستم قرار دهید و سایر دستگاه ها را تا جای امکان غیر قابل بوت کنید .آموزش لینوکس الزامی است.

روش 3 : بر روی بایوس سیستم حتما پسورد قرار بدهید

حتما برای بایوس خود رمز عبور بگذارید در غیر اینصورت تمامی تنظیمات امنیتی شما بلا استفاده خواهد شد ، سعی کنید تا جای ممکن رمز عبوری انتخاب کنید که قابل حدس نباشد و همچنین برای هر یک از سیستم ها رمز عبور مختص به خودش ایجاد کنید .

روش 4 : از NTFS بر روی همه پارتیشن های خود استفاده کنید

در سیستم عامل های قدیمی مانند ویندوز 98 و ملینیوم فایل سیستم ها از نوع FAT 16/32 بودند که یک فایل سیستم تقریبا بدون ایمنی است ، این طبیعی است که در آن زمان مسئله امنیت تا به این اندازه مهم نبوده است . در حال حاضر استفاده از فایل سیستم FAT بر روی درایو ها یک ریسک امنیت محسوب می شود

شما می بایست مطمئن شوید که همه درایو های سیستم از فایل سیستم NTFS که دارای امکانات امنیتی در حد مطلوب است استفاده می کنید ، NTFS می تواند سطوح دسترسی در سطح فایل و پوشه ها را در سطح کاربر تعریف کند و این چیزی است که شما به آن نیاز خواهید داشت .

برای اینکه بدانید یک درایو سیستم عامل از کدام فایل سیستم استفاده می کند کافیست که بر روی درایو مورد نظر راست کلیک کرده و قسمت File System را مشاهده کنید ، در صورتیکه مشاهده کردید که فایل سیستم دستگاه از نوع FAT است با استفاده از دستور convert c:\fs:ntfs می توانید آنرا از طریق CMD تبدیل به فایل سیستم NTFS کنید .

در این حالت هیچگونه اطلاعاتی از سیستم شما حذف نخواهد شد و فقط امکان دارد که سیستم عامل به شما اعلام کند که برای اعمال دستور می بایست سیستم restart شود . توجه داشته باشید که فرآیند تبدیل یک طرفه است و شما می توانید از FAT به NTFS تبدیل داشته باشد و نه بر عکس .

روش 5 : قابلیت Simple File Sharing در ویندوزهای قدیمی را غیرفعال کنید

ویندوز هایی که به domain متصل نشده اند برای اینکه سایر کاربران شبکه بتوانند از پوشه های به اشتراک گذاشته شده آنها استفاده کنند از قابلیتی با عنوان simple file sharing استفاده می کنند که از کاربر Guest برای متصل شدن به منابع به اشتراک گذاشته شده استفاده می کند . این کار در حقیقت باعث می شود که زمانی که به اینترنت متصل هستید سایرین بدون مزاجمت فایروال به پوشه های به اشتراک گذاشته شده دسترسی پیدا کنند ، برای اینکه بتوانید Simple File Sharing را غیر فعال کنید به روش زیر عمل کنید :

به مسیر Start-My Computer-Tools-Folder Options بروید .

تب View را انتخاب کنید .

به قسمت Advanced Settings بروید.

تیک Simple File Sharing را بردارید .

دکمه Apply را بزنید.

روش 6 : برای همه کاربران ویندوز پسورد بگذارید

ویندوز XP به شما اجازه می دهد که بدون داشتن رمز عبور و داشتن رمز عبور Blank یا خالی بصورت Local به سیستم وارد شود اما به شما اجازه دسترسی به سیستم را بصورت ریموت نخواهد داد . وجود رمزهای عبور خالی واقعا مشکل امنیتی بزرگی است که اگر به آن توجه نشود حتما در شبکه ایجاد مشکل خواهد کرد محصولا برای حسابهای کاربری که دارای دسترسی مدیریتی به سیستم هستند این مسئله بسیار مهمتر است .برای قرار دادن رمز عبور برای تمامی کاربران به مسیر زیر می تواندی بروید :

بر روی آیکن My Computer راست کلیک کنید و گزینه Manage را انتخاب کنید.

به قسمت Local Users and Groups بروید .

به قسمت Users بروید و بر روی نام کاربری مورد نظرتان راست کلیک کنید .

گزینه Set Password را بزنید و رمز عبور جدید را 2 بار وارد کنید و OK را بزنید.

روش 7 : عضویت در گروه Administrators را حتما بررسی کنید

یکی از عادت های نادرست مدیران شبکه این است که برای راحتی کار خود کاربران عادی را در گروه Local Administrators قرار می دهند و این یه معنی این است که کاربر هر کاری می تواند بر روی سیستم خود انجام دهد ، حتی اگر کاربر هم نخواهد کاری انجام دهد یک هکر با استفاده از هک کردن تنها یکی از این رموز عبور می تواند به شبکه داخلی نفوذ کند ، شما باید همیشه از عضو نبودن کاربران عادی در گروه Administrators اطمینان حاصل کنید. برای اینکار کافیست به مسیر زیر بروید و وجود گروه Administrators را برای کاربر بررسی کنید :

بر روی آیکن My Computer راست کلیک کنید و گزینه Manage را انتخاب کنید.

به قسمت Local Users and Groups بروید .

به قسمت Users بروید و بر روی نام کاربری مورد نظرتان راست کلیک کنید .

به قسمت Properties بروید و به تب Member Of بروید.

در صورتیکه گروه Administrators را می بینید آنرا انتخاب کرده دکمه Remove را بزنید .

بر روی OK کلیک کنید .

روش 8 : کاربر Guest را حتما غیرفعال کنید

همیشه این کاربر یکی از بزرگترین حفره های امنیتی برای هکرها بوده است که از طریق آن به شبکه حمله کنند . شما باید به محض اینکه سیستم عامل خود را نصب کردید این کاربر را غیر فعال کنید . این کاربر را از طریق مسیر زیر می توانید غیر فعال کنید :

بر روی آیکن My Computer راست کلیک کنید و گزینه Manage را انتخاب کنید.

به قسمت Local Users and Groups بروید .

به قسمت Users بروید و بر روی نام کاربری مورد نظرتان راست کلیک کنید .

به قسمت Properties بروید و گزینه Account is disabled را انتخاب کنید.

بر روی OK کلیک کنید .

روش 9 : حتما فایروال | دیواره آتش ویندوز را فعال کنید

همانطور که اتصال دائمی به اینترنت بسیار مفید است در عین حال می تواند بسیار اطلاعات شما را تهدید کند و برای شما ریسک داشته باشد . ویندوز XP دارای یک فایروال با عنوان Windows Firewall است که شما می بایست در صورتیکه دائما به اینترنت متصب هستید آنرا فعال کنید .

براي فعال سازي فایروال در ويندوز XP بايد در ابتدا به قسمت Control Panel رفته و گزينه Network Connection را انتخاب کنيد بعد از آن بر روي Connection اينترنتي خود راست کلیک کرده و گزينه Properties را انتخاب کنيد سپس در قسمت Advance گزينه Internet connection firewall را تيک بزنيد شما مي توانيد اين کار را براي کانکشن هاي شبکه محلي خود نيز انجام دهيد .

روش 10 : به جای ICS از روتر برای اشتراک اینترنت استفاده کنید

: ICS که مخفف کلمه Internet Connection Firewall است سرویسی ایت که از طریق آن می توان برای سایر کاربران شبکه اینترنت را به اشتراک گذاشت . اما به یاد داشته باشید که کلیه اطلاعاتی که از طریق شبکه به اینترنت ارسال یا دریافت می شود از طریق سیستمی خواهد بود که ICS در آن فعال شده است ، استفاده از یک روتر یا مودم DSL برای به اشتراک گذاشتن اینترنت ، ضمن اینکه سرعت بالاتری را در اختیار ما قرار خواهد داد امنیت را نیز به نسبت بالاتر خواهد برد.

روش 11 : از یک آنتی ویروس قوی استفاده کنید

ویروس ها و کدهای مخرب سالهاست که در اینترنت وجود دارند و کامپیوتر ها را تهدید می کنند . تا وقتی که یک آنتی ویروس مطمئن برای سیستم خود پیدا نکرده اید هرگز کامپیوتر خود را به شبکه یا اینترنت متصل نکنید . *ملاک های انتخاب یک آنتی ویروس مطمئن را از این لینک مشاهده کنید.*

روش 12 : حتما ویندوز خود را به روز نگه دارید

ویندوز XP و محصولات شرکت مایکروسافت بیش از 80 درصد بازار نرم افزاری دنیا را در اختیار خود گرفته اند و این طبیعی است که بیشترین میزان حملات به این سیستم عامل باشد . هر روز یا بهتر بگوییم هر لحظه نقاظ ضعف امنیتی بسیاری برای این سیستم عامل پیدا می شود .

بیش از 99 درصد حملات هکری از حفره های امنیتی انجام می شود که بسیار شناخته شده هستند و شما براحتی می توانید با استفاده از فعال کردن سرویس بروز رسانی سیستم عامل ویندوز XP یا همان Windows Update بسته های امنیتی مورد نظر را به محض اتصال به اینترنت دریافت و بر روی سیستم عامل شما نصب خواهد کرد .

برای فعال کردن این سرویس کافی است به Control Panel و قسمت Performance and Maintenance رفته و در قسمت System و انتخاب تب Automatic Update نوع بروزرسانی خود را تعیین کنید .

روش 13 : حتما بر روی Screen Saver پسورد بگذارید

یکی از مواردی که براحتی می توان از سیستم سوء استفاده کرد زمانی است که کاربر پشت سیستم خود قرار نداشته و سیستم عامل خود را نیز قفل نکرده است . برای جلوگیری از سوء استفاده می توانید بر روی Screen Saver خود رمز عبور قرار داده یا به کاربر خود آموزش دهید که بلافاصله بعد از اینکه از پشت سیستم بلند شد سیستم عامل را قفل کند . برای اینکار کافی است بر روی دسکتاپ سیستم عامل راست کلیک کرده و Properties را زده و در تب Screen Saver گزینه Password Protect را بزنید و رمز عبور مورد نظر خود را وارد کنید.

روش 14 : از Security Configuration Manager در Group Policy استفاده کنید

Security Configuration Manager ای همان SCM در حقیقت مجموعه ای از ابزاهای هستند که به شما این امکان را می دهند که تنظیمات امنیتی از پیش تعریف شده ای را از طریق Group Policy بر روی سیستم دلخواه خود اعمال کنید . قالب های امنیتی یا همان Security Template هایی که از این طریق اعمال می شوند می توانند شامل Password Policy ، Account Lockout Policy ، Kerberos Policy ، Audit Policy ، Event Log Settings ، مقادیر Registry ، مد های Start-up سیستم ، سطح دسترسی به سرویس ها ، قابلیت های کاربران ، محدودیت عضویت در گروه ها و مجوز های دسترسی به فایل سیستم باشند .

مایکروسافت برای راحتی کار شما قالب های امنیتی از پیش طراحی شده ای در نظر گرفته است که شما را براحتی قادر می سازد که از طریق GPO آنها را اعمال کنید . این قالب ها در سه سطح امنیتی پایین ، متوسط و بالا طراحی شده اند که شما میتوانید هر کدام را بصورت مجزا تغییر داده و برای خود بومی سازی کنید . برای استفاده از این Template ها ابتدا باید از طریق منوی Start و باز کردن Run و وارد کردن دستور MMC و از منوی File می توانید Add New Snap-In را زده و Security Configuration Templates رو انتخاب کنید .

روش 15 : از یک Password Policy قوی استفاده کنید

یک Password Policy یا خط مشی رمز عبور یک مبحث امنیتی مهم در شبکه محسوب می شود اما معمولا از این مورد در شبکه چشم پوشی می شود . معمولا در شبکه هایی که مدیران شبکه تنبلی دارند اکثر رمز های عبور همان نام کاربری و یا نام سیستم یا خود شخص هستند .

اکثر مدیران شبکه ای که کاربر شبکه ای تعریف میکنند نیز به جای رمز عبور از یک سری قالب ساده مثل 123456 یا 654321 به عنوان رمز عبور استفاده می کنند که معمولا بعد از اولین باری که کاربر وارد سیستم می شود همین رمز تا آخر به عنوان رمز عبور آنها قرار خواهد گرفت .

همیشه از رمز های عبور قوی استفاده کنید که حدس زدن یا کرک کردن آنها دشوار باشد و در وحله های زمانی بین 30 تا 90 روز حتما رمزتان را عوض کنید . از Group Policy برای تعیین طول رمز عبور ، سن رمز عبور و تکراری نبودن انتخاب آن استفاده کنید . از طریق مسیر

Start >

Run >

Gpedit.msc >

Computer Configuration >

Windows Settings >

Security Settings >

Local Policy >

Security Options

و تنظیمات مربوط به Password Policy میتوانید این موارد را انجام دهید . رمز های عبور شما حداقل می بایست 8 کاراکتر یا 9 کاراکتر باشند ، به یاد داشته باشید که به گزارش سازمان های امنیتی هکرها بصورت پیشفرض تعداد کاراکتر ها را 8 کاراکتر قرار می دهند که نقظه شروع کرک کردن رمز عبور باشد . همیشه به یاد داشته باشید که رمز عبور قوی قابل حدس زدن و حفظ کردن برای دیگران نبایست باشد . برای ایجاد یک رمز عبور قوی می توایند از این مقاله کوچک استفاده کنید .

روش 16 : از Software Restriction Policy استفاده کنید

با استفاده از این امکانی که Group Policy در اختیار ما قرار می دهد می توانیم نرم افزار هایی که از نظر ما مجاز برای اجرا برای سیستم نمی باشد را به سیستم معرفی کرده و از اجرای آنها جلوگیری کنیم ، این جلوگیری می تواند در مقابل ویروس ها و کد ها مخرب نیز به همین روش انجام شود .

این قابلیت هم می تواند هم بصورت local و هم بصورت هماهنگ شده با ساختار اکتیودایرکتوری اعمال شود که در مبحث امنیت بسیار می تواند مفید باشد .شما از طریق مسیر زیر می توانید تنظیمات مربوطه به Software Restriction را انجام دهید :

Start >

Run >

GPEDIT.MSC >

Computer Configuration >

Windows Settings >

Security Settings >

Software Restriction Policies

در مقاله ای جداگانه به آموزش این قسمت خواهیم پرداخت.

روش 17 : حسابهای کاربری بدون استفاده را غیرفعال کنید

همیشه مراقب تعداد حساب های کاربری موجود بر روی سیستم و شبکه خود باشید . معمولا هکر ها از حسابهای کاربری بلااستفاده ای که رد شبکه موجود است برای هک کردن و نقوذ در شبکه استفاده می کنند . در یک تحقیق به عمل آمده در چندین شرکت نشان داده شد که از بیش از 15 هزار حساب کاربری موجود در شبکه بیش از 3 هزار کاربر بلا استفاده بودند که یا افرادی بودند که اخراج شده بودند و با منتقل شده بودند .

این را همیشه به خاطری بسپارید که هکر ها برای کرک کردن و هک کردن شبکه بهترین راه را استفاده از حساب های کاربری بلا استفاده می دانند ، شما می بایست حتما تعداد کاربران و فعالیتی را که بر روی سیستم دارند را شناسایی و همیشه مراقب بوجود آمدن چنین مشکلاتی باشید.برای پیدا کردن کاربران بلا استفاده در شبکه از این مقاله استفاده کنید .

روش 18 : نام کاربر Administrator را تغییر بدهید

وقتی یک هکر می خواهد به شما حمله کند همیشه از SID یا Security Identifier حساب کاربری شما برای کرک کردن و بدست آوردن دسترسی استفاده می کند . هکر های مبتدی از نام کاربری برای هک کردن استفاده میکنند و شما می توانید براحتی با تغییر نام حساب کاربری Administrator به یک نام دیگر از حمله هکر های مبتدی در امان بمانید .

همیشه به یاد داشته باشید که برای ورود به یک سیستم اول نام کاربری و بعد رمز عبور مورد نیاز است و هر کدام از ایندو 50 درصد ورود به سیستم است ، حال اگر 5- درصد اولیه که دانستن نام کاربری است را از یک هکر بگیریم سختی کار آن چندین برابر خواهد شد . فقط این نکته را خواهشأ به یاد داشته باشید که نام کاربری Administrator را به Admin تغییر ندهید که مایه آبروریزی است .

روش 19 : یک کاربر به نام Adminsitrator با دسترسی محدود ایجاد کنید

یکی از راهکارهای جالب و موثر در امنیت حسابهای کاربری ، ایجاد کاربری با نام Administrator و گرفتن هرگونه دسترسی به سرویس و فایلهای سیستم و قرار دادن یک رمز 20 کاراکتری ترکیبی برای این حساب است . این کار می تواند هکرهای مبتدی را حسابی سر کار بگذارد. برای اینکه از این امر آگاهی پیدا کنید کافیست قابلیت Auditing را برای حسابهای کاربری از طریق Group Policy فعال کنید .

روش 20 : گروه Authenticated User را با گروه Everyone جایگزین کنید

گروه Everyone در ویندوز XP به معنای این است که هر کاربری که به شبکه دسترسی پیدا کرد عضو این گروه خواهد بود . همیشه به جای استفاده از گروه Everyone برای پوشه ها و پرینتر های به اشتراک گذاشته شده از گروه Authenticated Users استفاده کنید . با اینکار کاربران حتما می بایست از طریق سیستم شناسایی و احراز هویت شوند تا اجازه دسترسی به آنها داده شود .

روش 21 : نام آخرین کاربر Login شده را نمایش ندهید

وقتی می خواهید وارد سیستم شوید ، کلید های ترکیبی Ctrl+Alt+Del را با هم فشار می دهید که باعث نمایش کادر ورودی خواهد شد که نام کاربری آخرین کاربری را که بصورت موفقیت آمیز وارد سیستم شده است را نمایش خواهد داد ، همین امر می تواند کار را برای هکر در مرحله Password-Guessing بسیار راحت کرده و بتواند با توجه به نام کاربری موجود بر روی سیستم حملات خود را برنامه ریزی کند . این نمایش نام کاربری می تواند از طریق Group Policy غیر فعال شود که از طریق مسیر زیر امکانپذیر است :

Start >

Run >

GPEDIT.MSC >

Computer Configuration >

Windows Settings >

Security Settings >

Local Policy >

Security Options >

Do not display last user-name

روش 22 : ریموت دسکتاپ را غیرفعال کنید

قابلیت Remote Desktop به شما اجازه می دهد که بدون اینکه بصورت فیزیکی به سیستم وارد شوید از طریق شبکه و از راه دور به سیستم وارد شده و دسکتاپ آنرا مشاهده و تنظیمات مورد نظرتان را اعمال کنید . همانطوری که اینکار میتواند برای شما مفید باشد از جهت اینکه دیگر نیازی به حضور فیزیکی به پشت سیستم فرد مورد نظر نخواهید داشت ، در عین حال می تواند روشی برای هک شدن توسط هکری باشد که از راه دور قصد نفوذ به سیستم را دارد . این قابلیت را میتوانید از دو روش غیر فعال کنید که به ترتیب در ادامه توضیح داده می شود :

الف : غیر فعال کردن از طریق Group Policy

منوی استارت را باز کنید ، Run را انتخاب کنید و در آن GPEDIT.MSC را وارد کنید

به قسمت Computer Configuration سپس Administrative Templates بروید .

قسمت Windows Settings را باز کرده و به قسمت Terminal Services وارد شوید .

بر روی قسمت Do not allow new client connections policy دابل کلیک کنید .

بر روی گزینه Enabled کلیک کرده و OK را بزنید .

ب) غیر فعال کردن از طریق My Computer :

بر روی My Computer راست کلیک کرده و Properties را بزنید

وارد تب Remote شوید و تیک قسمت Allow users to connect remotely to this computer را بردارید .

روش 23 : سرویس های غیرضروری را غیرفعال کنید

یک سرویس بلااستفاده یا غیر ضروری یک حفره امنیتی برای یک هکر محسوب می شود که برایش به نوعی منبع سیستمی محسوب می شود . برای اینکه سرویس های غیر ضروری سیستم را غیرفعال کنیم به مسیر Control Panel و Administrative tools و Services می رویم و سرویس های مورد نظرمان را غیرفعال یا Disable می کنیم . بصورت پیشفرض پیشنهاد می شود که سرویس های زیر را disable کنید :

سرویس IIS یا Internet Information Service ( برای اطلاع از چیستی IIS به این آدرس مراجعه کنید )

سرویس Net meeting Remote Desktop Sharing

سرویس Remote Desktop Help Session Manager

سرویس Remote Registry

سرویس Routing & Remote Access

سرویس SSDP Discovery Service

سرویس Universal Plug and Play Device Host

روش 24 : قابلیت EFS یا BitLocker را فعال کنید

این سرویس به ویندوز XP یک قابلیت رمزنگاری نسبتا خوب برای فایل ها ،پوشه ها و درایو ها ایجاد کرده است . این قابلیت اجازه اینکه یک هکر درایو سیستم شما را بر روی سیستم خود Mount کرده و مالکیت فایل ها را بدست آورد می گیرد . همیشه رمزنگاری را بر روی پوشه قرار دهید تا فایلهای موجود در آن نیز رمزنگاری شوند . برای اینکار کافیست بر روی پوشه مورد نظر راست کلیک کرده و Properties بگیریم و در قسمت Advanced گزینه Encrypt content to secure data را تیک بزنید . سعی کنید همیشه پوشه temp را رمز نگاری کنید .

روش 25 : محتویات Page File در هنگام Shutdown را حذف کنید

حافظه Page File ویندوز XP می تواند حاوی اطلاعاتی همچون رمز عبور و نام کاربری و اطلاعات محرمانه باشد . شما می توانید با استفاده از Group Policy یا از طریق My Computer آنرا مجبور کنید که هنگام shutdown اطلاعات Page File را تخلیه کند.

روش 26 : Auditing را فعال کنید

این قابلیت را معمولا بر روی سرور ها فعال می کنند ( هر چند که فقط فعال می کنند و هیچگونه نظارتی نمی کنند ) ، اما در مواقعی خاص نیز شما مجبور هستید که این قابلیت را بر روی Workstation ها نیز فعال کنید ، مخصوصا زمانی که دزدی اطلاعات رخ می دهد .

فلسفه انجام عملیات بازرسی یا Audit خیلی ساده است ، شما تا زمانی که سقف منزلتان تخریب نشده است نخواهید فهمید که نم داشته است یا دچار مشکل بوده است ، اما اگر بازدید های مرتب و ماهیانه از ساختمان داشته باشید نقاط ضعف و سست آنرا بخوبی شناسایی می کند و راهکار مقابله با آنرا نیز اجرا خواهید کرد .

در شبکه هم همینوطر است شما با مرور و بازرسی لاگ های سیستمی می توانید از وجود فعالیت های غیر عادی در شبکه مطلع شده و در صدد مقابله با آن بر آیید . برای فعال کردن این قابلیت پیشنهاد می شود که موارد زیر را به ترتیب فعال کنید :

Account logon events >>>>> Success, failure

Account management >>>>> Success, failure

Logon events >>>>>>>>>> Success, failure

Object access >>>>>>>>>> Success

Policy change >>>>>>>>>> Success, failure

Privilege use >>>>>>>>>> Success, failure

System events >>>>>>>>>> Success, failure

منظور از Success و Failure این است که چه نوع فعالیتی می بایست لاگ برداری شود و در حقیقت سطح لاگ برداری را تعیین می کند ، در قسمت اول نیز رویدادی را که می خواهیم لاگ برداری شود را انتخاب کرده ایم .

روش 27 : Share های پیشفرض ویندوز را غیرفعال کنید

در ویندوز XP و 2003 مایکروسافت کلیه درایو ها را بصورت مخفی برای انجام تنظیمات مدیریتی تحت شبکه به اشتراک گذاشته است ، این قابلیت هم می تواند مفیر باشد و هم مضر باشد . اینگونه اشتراک ها را می توان با استفاده از کنسول Computer Management غیر فعال کرد ، اما به محض restart شدن به حالت اولیه باز خواهند گشت . اشتراک های پیشفرض سیستم ویندوز به شرح زیر هستند :

C$ و D$ و E$ و ... : ریشه هر پارتیشن هستند . در ویندوز XP کاربران عضو گروه Administrators و Backup Operators می توانند به اینها دسترسی داشته باشند.

$ADMIN یا %SYSTEMROOT است ، در حقیقت پارتیشنی است که در آن ویندوز شما نصب شده است ، مدیران هنگامی که بصورت ریموت به سیستم ها متصل می شوند از این اشتراک استفاده می کنند .

$IPC : این پوشه به هنگام مدیریت از راه دور کامپیوتر استفاده می شود و اصلی ترین پوشه پیشفرض اشتراکی می باشد .

NetLogon : این اشتراک توسط سرویس NetLogon برای پردازش درخواست های کاربران شبکه برای ورود به سیستم مورد استفاده قرار می گیرد .

$PRINT : برای مدیریت از راه دور پرینتر های استفاده می شود .

برای غیر فعال کردن این اشتراک های پیشفرض شما باید از طریق زیر عمل کنید :

از طریق منوی استارت Run را انتخاب کرده و در آن Regedit را وارد کرده و اینتر را بزنید.

به مسیر مقابل بروید : HKeyLocal Machine\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\LanManServer\Parameters

یک مقدار DWORD با نام AutoShareWks ایجاد کرده و پارامتر آن را مقدار 0 قرار دهید.

نکته : اینکار اشتراک IPC$ را غیر فعال نمی کند. پس از انجام اینکار حتما فعالیت های نرم افزار های خود را تست کنید که مشکلی بوجود نیامده باشد . برخی از سرویس های ویندوز به این اشتراک ها وابسته هستند و همچنین برخی از نرم افزارهای third party به وجود این اشتراک ها نیاز دارند . شما میتوانید بصورت دستی اشتراک ها را به حالت قبلی خود در بیاورید .

روش 28 : ایجاد Dump File را غیرفعال کنید

فایل دامپ یا Dump File در حقیقا فایلی است که از فرآیند های سیستم لاگ برداری می کند و در برطرف سازی مشکلات سیستمی که معرفترین آنها مشکل صفحه آبی یا Blue Screen هستند استفاده می شود . اما همین فایل می تواند اطلاعات ارزشمندی مانند رمز عبور سیست مرا در اختیار یک هکر قرار دهد . شما با رفتن به مسیر Control Panel > System > Advanced > Startup and Recovery و غیر فعال کردن گزینه Write debugging Information به حالت None میتوانید از این ریسک هم عبور کنید .

روش 30 : Autorun در CD و DVD را غیرفعال کنید

یکی از آسانترین روش هایی که یک هکر می تواند یک کد مخرب را در شیکه یا یک سیستم پخش کند ، رایت کد مخرب بر روی سی دی و پخش کردن آن در مجموعه بوسیله Auto run سیستم است . هکر براحتی با استفاده از این قابلیت کد مخرب خود را طوری برنامه ریزی خواهد کرد که به محض ورود و اجرا توسط کاربر اطلاعاتی که در مورد سیستم نیاز دارد را ذخیره و برای هکر ارسال کند و حتی دیگر لازم نیست که به سیستم کاربر نزدیک شود . سی ارسالی ممکن است حاوی موسیقی یا نرم افزارهای بازی جذاب باشد که ضمن وجود کد مخرب بازی را نیز در اختیار کاربر قرار می دهد تا ا سادگی کاربر سوء استفاده کند . شما از طریق سیر زیر می توانید این قابلیت سیستم را غیر فعال کنید :

Start >

Run >

GPEDIT.MSC >

Computer Configuration >

Administrative Templates >

System >

Turn autoplay off

روش 30 : از احراز هویت چند مرحله ای استفاده کنید

هر چقدر هم که Password Policy قویتری داشته باشید باز هم مشاهده خواهید کرد که کاربران رمزهای عبورشان را بر روی مانیتور و کیبورد و در و دیوار یاد داشت می کنند تا آنرا فراموش نکنند . برای پیشگیری و یا ارائه راهکار بهتر است از تجهزیات کارت هوشمند با بایومتریک استفاده کنید که کاربر به جای رمز عبور از آنها استفاده کند . همیشه در نظر داشته باشید که کاربر ممکن است که کارت هوشمند خود را رمز عبور خود را فراموش کرده یا آنرا گم کند اما حتما دست و انگشت و چشم خود را همراه خود به محل کار می آورد !!!!

روش 31 : از IPSec استفاده کنید

پروتکل امنیتی IPSec یک پروتکل امنیتی است که اطلاعاتی که تحت شبکه منتقل می شوند ار رمزنگاری کرده و از شنود اطلاعات در حین انتقال جلوگیری می کند . در مقاله ای جداگانه به آموزش راه اندازی IPSec در شبکه خواهیم پرداخت.

[ بازدید : 161 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ جمعه 15 دی 1402 ] [ 15:40 ] [ بابک نیوز ]

[ ]

طرز تهیه قهوه با دستگاه قهوه ساز


بر کسی پوشیده نیست که قهوه یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها در جهان است. حتی اگر این نوشیدنی را دوست ندارید، در بین دوستان و آشنایان خود افرادی را می شناسید که این نوشیدنی را دوست دارند. طرز تهیه قهوه با دستگاه قهوه ساز پیچیده نیست. برای تهیه قهوه با این دستگاه باید به نکاتی توجه کرد. در این مطلب طرز تهیه قهوه با قهوه ساز را به شما آموزش می دهیم اما توصیه می کنیم ابتدا با نمایندگی قهوه ساز بوش آشنا شوید و سپس نحوه کار با آن ها را یاد بگیرید:


قهوه فرانسوی به سه روش تهیه می شود:

در زیر سه روش مختلف تهیه قهوه فرانسوی را بررسی خواهیم کرد. توجه داشته باشید که دانستن نحوه استفاده از قهوه ساز می تواند یادگیری این تکنیک ها را برای شما آسان تر کند.

درست کردن قهوه فرانسوی با فرنچ پرس

طرز تهیه قهوه فرانسوی با دستگاه قهوه ساز فیلتر (ساخت با دستگاه قهوه ساز فیلتر

با استفاده از یک قوری معمولی بدون ابزار قهوه درست کنید

مواد و ابزار مورد نیاز برای تهیه قهوه فرانسوی در قهوه ساز

در زیر موارد ضروری برای تهیه قهوه با قهوه ساز را لیست می کنیم. البته اگر مدت زیادی قهوه خور هستید، قطعا با این موارد آشنا هستید، اما برای کسانی که به نوشیدن قهوه فکر می کنند مهم است که این موارد را بدانند، تنها در این صورت می توانند از این موارد مطلع شوند. قهوه. قهوه را با دستگاه ساز آماده کنید.

ea

قهوه ساز برقی

فیلتر کاغذی یا پلاستیکی دستگاه

پودر قهوه با آسیاب متوسط ​​و ترجیحاً نصف یا بو داده

قبل از ادامه، به سوالاتی که در ذهن دارید پاسخ دهید

قهوه ساز خانگی فیلتر، اتوماتیک یا برقی چیست؟

این دستگاه قهوه ساز نمایندگی بوش است که دارای یک سبد برای قهوه و یک مخزن آب و یک دهانه برای ریختن آب روی قهوه است. نحوه استفاده از قهوه ساز برقی بسیار ساده است و هر کسی می تواند کار با آن را در مدت زمان کوتاهی یاد بگیرد.


در نتیجه اگر زمان کافی برای تهیه قهوه ندارید، می توانید طرز تهیه قهوه با قهوه ساز برقی را بیاموزید و در زمان صرفه جویی زیادی کنید.

من قهوه ساز فلورا، دلونگی، فیلیپس، بوش، ویداس، سانی، بیشل دارم. آیا این آموزش به شما یاد می دهد؟

مکانیزم تمام قهوه سازهای برندهای مختلف یکسان است، فقط طراحی آن متفاوت است. با کمی دقت می توانید ساخت هر نوع ابزاری را یاد بگیرید. بنابراین، یادگیری نحوه استفاده از قهوه ساز بدون توجه به برند، تقریباً یکسان است و هیچ مشکلی با آن نخواهید داشت.

دستگاه قهوه ساز چگونه کار می کند؟

به همین سادگی آب را گرم می کند و داخل قهوه شما می ریزد! (البته نکاتی در این بین وجود دارد). کاری که خودتان می توانید انجام دهید، فقط دستگاه قهوه ساز به صورت خودکار انجام می دهد.

طرز تهیه قهوه با دستگاه قهوه ساز:

در این قسمت طرز تهیه قهوه در قهوه ساز برقی را ارائه خواهیم داد. البته مشکل زیادی نخواهید داشت چون بیشتر کار روی دستگاه انجام می شود. و فقط باید با نحوه کار قهوه ساز آشنا باشید. یکی از دلایل استفاده افراد پرمشغله از این دستگاه، سادگی آن است. در ابتدا باید ابتدا دستگاه (آب + قهوه) را به این صورت تغذیه کنید:

مرحله اول: آب را داخل مخزن پر کنید.

مرحله 2: پودر قهوه را داخل فیلتر بریزید

مرحله 3: دستگاه را برای تهیه قهوه روشن کنید و کتری را روشن کنید.

مرحله 4: می توانید از نوشیدنی خود لذت ببرید.

مقدار پودر قهوه:

متوسط ​​پودر قهوه برای آسیاب کردن، به ازای هر 300 میلی لیتر (یا 300 گرم) آب، حدود 20 گرم پودر قهوه بریزید، تقریباً دو قاشق، اما این یک عنصر است، مهمتر این است که قهوه را به سلیقه خود دوست داشته باشید. غلیظ و سنگین بخورید یا برعکس، پس طبق سلیقه خود سعی کنید تا به نسبتی که می خواهید برسید.

[ بازدید : 1616 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ دوشنبه 27 آذر 1402 ] [ 15:13 ] [ بابک نیوز ]

[ ]

تاثیر روانشناسی محیط زیست بر رفتار انسان ها


روانشناسی محیط زیست بر رفتار انسان ها تأثیر قابل توجهی دارد. محیط زیست در اینجا به محیط فیزیکی و اجتماعی اطراف ما اشاره دارد که ما در آن زندگی می کنیم. در زیر تأثیرات مهم روانشناختی محیط زیست بر رفتار انسان ها را بررسی می کنیم.


1.تأثیر فیزیکی محیط زیست:

محیط زیست فیزیکی، مانند نور، صدا، دما و طراحی فضا، بر رفتار انسان ها تأثیر می گذارد. برای مثال، نور محیط می تواند تأثیری در خلق و خوی و همچنین در سطح انرژی و خستگی افراد داشته باشد. صدا و سطح نویز محیطی می تواند تمرکز و کارایی را تحت تأثیر قرار دهد و در مواقعی می تواند استرس و ناراحتی ایجاد کند. همچنین، دما و آب و هوا می توانند روحیه و رفتار انسان ها را تحت تأثیر قرار دهند.

2. تأثیر عوامل اجتماعی محیط زیست:

محیط اجتماعی اطراف ما، شامل فرهنگ، ارزش ها، نگرش ها و ارتباطات اجتماعی است. این عوامل می توانند رفتار ما را تحت تأثیر قرار دهند. برای مثال، ارزش ها و باورهای اجتماعی می توانند تصمیم گیری ها و رفتارهای اخلاقی ما را تحت تأثیر قرار دهند. نیز، نگرش ها و نظرات اجتماعی می توانند دیدگاه ها و رفتارهای ما را شکل دهند و به ما توجیه های اجتماعی بدهند.

3. تأثیر طراحی محیطی:

طراحی محیطی، از جمله طراحی ساختمان ها و فضاهای عمومی، می تواند رفتار ما را تحت تأثیر قرار دهد. به طور مثال، فضاهای باز و سبز می توانند بهبود روحیه و خلاقیت ما را افزایش دهند و احساس آرامش و رضایت را به ما منتقل کنند. همچنین، طراحی داخلی ساختمان ها می تواند رفتارهای ما را تحت تأثیر قرار دهد، به عنوان مثال، فضاهای رنگارنگ و چیدمان مناسب می توانند انگیزه و خلاقیت شما را شکوفا نمایند.

4. تأثیر محیط زیست طبیعی:

ارتباط با طبیعت و محیط طبیعی، مانند پارک ها، جنگل ها، سواحل و غیره، تأثیر قابل توجهی بر رفتار انسان ها دارد. تحقیقات نشان می دهد که تعامل با طبیعت و فضاهای سبز می تواند استرس را کاهش دهد، تمرکز و توجه را افزایش دهد و عموماً به بهبود سلامت روانی و رفاه افراد کمک کند.

5. تأثیر محیط زیست شهری:

محیط شهری پر از ارتباطات اجتماعی، فرصت ها، تنش ها و تحرکات است. محیط شهری می تواند رفتار انسان ها را تحت تأثیر قرار دهد. به عنوان مثال، معابر شلوغ، آلودگی هوا و نداشتن فضای سبز مناسب می تواند استرس و ناراحتی را افزایش دهد. همچنین، طراحی شهری و امکانات عمومی می توانند تحرک و فعالیت بدنی را تشویق کنند و به سلامت جسمی و روحی افراد کمک کنند.

6. تأثیر محیط کار:

محیط کار نقش مهمی در رفتار انسان ها ایفا می کند. طراحی محیط کار، سطح استرس، تعاملات اجتماعی، انگیزه، رضایت شغلی و کارایی را تحت تأثیر قرار می دهد. محیط کاری که امکانات مناسب، فضاهای آرام و همکاری میان همکاران را فراهم می کند، می تواند به بهبود عملکرد و رضایت کاری افراد کمک کند.

در نتیجه...

به طور کلی، روانشناسی محیط زیست نشان می دهد که محیط اطراف ما می تواند به شدت تأثیرگذار باشد و بتواند روحیه، رفتار و سلامت روانی ما را تحت تأثیر قرار دهد. در نتیجه، ایجاد محیط های زیستی سالم، آرام و مناسب، به همراه استفاده از کمک بهترین روانشناسان در کشور، می تواند به بهبود کیفیت زندگی و رفاه افراد کمک کند.

[ بازدید : 157 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ جمعه 24 آذر 1402 ] [ 8:49 ] [ بابک نیوز ]

[ ]

معرفی معتبرترین و بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام در سال 2023


رقم بالایی برای اختصاص دادن خود به ورزشی که گرچه شناخته شده است، اما به اندازه فوتبال در سراسر جهان محبوب نیست. بازیکن فوتبال منچستریونایتد و بازیکن سابق رئال مادرید. این بازیکن فرانسوی در حال حاضر برای منچستریونایتد بازی می کند و به دلیل ترکیبی از مهارت های تهاجمی و دفاعی یکی از بهترین هافبک های جهان به حساب می آید. با قرار دادن حساب کاربری اینستاگرام خود در ایمیل هایتان، مردم را برای فالوو کردن صفحه شما در اینستاگرام ترغیب کنید. اگر واقعاً میخواهید تعداد فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهید به مردم نشان دهید که چگونه میتوانند به شما دسترسی داشته باشند. بله، یکی از تفاوت های «سایت خرید فالوور» با سایر ارائه دهندگان فالوور رایگان این است که فالوورهایی که به شما تحویل میدهد همگی واقعی و فعال هستند و میتوانند در افزایش نرخ تعامل پیج شما هم موثر باشند. مثلاً نه میتوانند لایک کنند، نه کامنت بگذارند و نه هیچ کار دیگری. اشتباهی که برخی انجام میدهند این است که زمانی که میخواهند پست جدیدی را ارسال کنند، تمامی هشتگها را کپی میکنند و درون کپشن قرار میدهند. برای همین است که آشپزها، رستورانها، فروشگاههای کوچک و بزرگ پوشاک و دیگر اقلام و حتی صفحات خدماتی در اینستاگرام، به وجه سرگرمی، به ویژه از راه تولید محتوای آموزشی، جذاب و گاهی طنازانه توجه زیادی نشان میدهند. تعداد کل دانشجویان موسسات آموزش عالی کشور در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۳۹۸ برابر سه میلیون و ۱۸۳ هزار نفر بوده که از این تعداد بیش از ۵۰ درصد را مردان تشکیل میدهند. و این ورزش یکی از محبوب ترین ورزش ها در هند است. کاربران هنگامی که ببینند شما پاسخ آن ها را می دهید، به این معنی است که برای آن ها ارزش قائل هستید. اینستاگرام، یک شبکهی اجتماعی با پتانسیل بالا برای بازاریابی و فروش است که با استفاده از آن میتوانید شبکهای با ارزش از مخاطبان و مشتریان وفادار برای برند خود ایجاد کنید.

بیشترین تعداد شعبههای یک کسبوکار متعلق به شرکتهای بازاریابی شبکهای و تاکسیهای اینترنتی بوده است. جواب این سوال را اینگونه بیان میکنیم که برای خرید فالوور ایرانی ارزان شما میتوانید اعتماد لازم را به کاربران خود بدهید اما باخرید فالوور فیک و بی کیفیت کاربران جدید که به پیج شما جذب شده اند و با مراجعه به فالوینگ های شما متوجه میشوند که پیج شما یک پیج فیک است اما باخرید فالوور ایرانی ارزان فالوورهای خریداری میکند که نسبت به کیفیتی که دارند ارزان هستند در بعضی ازسایتها فالوور ایرانی ارائه میشود که نسبت به کیفیتی که دارند قیمت بالایی دارند،سایت فالووان سایت معتبری است که شما میتوانید با خرید لایک و خرید فالوورایرانی ارزان در جذب فالوور و رشد پیج خود تضمین کنید.این سایت باسابقه درخشانی که در رضایت مشتریان داشته توانسته است رتبه یک درارائه خدماتی اینترنتی و مجازی ایران را متعلق به خود کند. این ربات با استفاده از فیلترهایی که در آن تعریف شده است ، شما می توانید پست های خاصی را لایک کنید با این کار به گونه ای با افراد دیگر ارتباط برقرار کرده اید و انها نیز کنجکاو به مشاهده کردن صفحه ایسنتاگرام شما میشوند و از پست های شما دیدن میکنند و لایک میکنند. شما میتوانید با فروش فالوور توسط این برنامه به کسب درآمد بپردازید , یک جسجتوی مختصر در گوگل به شما نشان میدهد که سایت های فروشنده فالوور , چطور هر کا (۱۰۰۰ ) فالوور را تا مبلغ ۱۰ یا ۲۰ هزار تومان به فروش میرسانند .پس دست به کار شوید و بدون هیچ گونه هزینه و تنها با چند ساعت کار ساده در روز به کسب درآمد بپردازید .عزیزانی که مایل به فروش فالوور توسط این برنامه به دیگران هستند نگران پیدا کردن مشتری نباشند , به تلگرام پشتیبانی ما پیام دهید تا شمارا به خریداران فالوور اینستاگرام معرفی کنیم .

استفاده از آپدیتهای جدید اینستاگرام: از قابلیتهای جدیدی مانند ریلس و استوریهای تعاملی بهره مند شوید. بیش از همه اقدام به صادرات مواد سوختی میکنند. در اینجا. مواد سوختی همچنان بیشترین کالای صادراتی محسوب میشود. پس از ثبت سفارش و پرداخت، صفحه اینستاگرام شما از شبکههای پرترافیک ما عبور میکند و تا رسیدن به تعداد فالوورهای اینستاگرام نمایش داده میشود. مامور پادرو بسته یا بستههای شما را از درب منزل جمعآوری میکند. «میکآپ ویدیو آیآر» پیجی است که دربارهٔ ماسکهای خانگی، اطلاعات مفیدی را به مخاطبان ارائه میکند. در این سالهایی که سایت اینبو مشغول به فعالیت شده است به دلیل خدمات صحیحی که ارائه می کند مشتریان زیادی جذب این سایت شده اند. درگاه اطلاع رسانی خدمات الکترونیکی دولت - صدور یا تمدید پروانه فعالیت . علاوه بر این، او در تیم هایی مانند بارسلونا یا یوونتوس نیز کار کرده است. یکی از ابزارهای بسیار خوب استوری، نظرسنجی است که در آن میتوان، سؤالی را مطرح کرد و دو جواب نیز برای آن درنظر گرفت. مثل سوال چند گزینه ای در استوری، گذاشتن نظرسنجی در اینستاگرام، سوال و جواب در استوری اینستاگرام و همین طور استفاده از کوئسشن باکس اینستاگرام برای قرار دادن سوال های اینستاگرامی. 63 میلیون دنبال کننده در حساب اینستاگرام خود او علاوه بر به اشتراک گذاشتن لحظاتی از زندگی شخصی خود، عکس ها و فیلم هایی از لحظات برتر خود به عنوان یک بازیکن منتشر می کند. اگر میخواهید از این بخش برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنید، ابتدا کاورهای متناسب و هماهنگ با حال و هوای لوگو و پیج خود، برای هایلایتها طراحی کنید. لایک شدن پست شما توسط پیج های با حجم فالوور بالا می تواند امکان دیدن شدن پست شما به کاربران آن پیج را بشدت افزایش دهد .

در سالهای اخیر با ظهور شبکههای اجتماعی و فراگیر شدن آنها، خیلی چیزها تغییر کرد و جنبههای جدیدی از رسانه و تاثیرات آن در زندگیمان نمایان شد. هدف ما برای بهتر دیده شدن شما و کمک به رشد شما می باشد مطمئن باشید که هیچگاه از همکاری با ما ناراضی نخواهید بود. می تواند کمک کند : خرید فالوور اینستاگرام افزایش اعتماد سایر کاربرانی است که برای اولین بار از صفحه شما بازدید می کنند و اولین چیزی که متوجه می شوند تعداد فالوورهای صفحه شما است. پست هایی که بازدید بیشتری دارند در این قسمت قرار می گیرند. اگر پست شما در اکسپلور فردی دیده شود که علاقه چندانی به زمینه پیجتان ندارد، احتمال بسیار کمی وجود دارد که بتوانید این فرد را تحت تاثیر قرار داده و به فالوور تبدیل کنید! برای اینکه بتوانید معنی اصطلاح بک دادن در اینستاگرام را درک کنید، باید در درجه اول معنای لغوی کلمه follow را بلد باشید. ولی خب اگر به هر دلیلی خواستید کسی را فالو کنید، فقط کافیست به پروفایل شخص موردنظرتان مراجعه و مانند عکس زیر، بر روی دکمه آبیرنگ follow کلیک کنید. رشد او در شبکه اجتماعی از زمانی که اسپانیا را ترک کرد و در آنجا به یکی از شناخته شده ترین فوتبالیست های جهان تبدیل شد، کاهش یافته است. آمارها نشان میدهد که واردات ایران از ۱۲ کشور در این بازه زمانی با افزایش همراه شده است. شما از طریق پنل های افزایش فالوور واقعی ایرانی به راحتی میتونید افراد واقعی و فعال رو به صفحتون اضافه کنید و دیگه دغدغه مخاطب نداشته باشید. نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام Followers Pumper، یکی دیگر از گزینههای موجود در فهرست ما است که روزانه هشتگهای جدید و ترند را به کاربر پیشنهاد میدهد تا محتوای خود را از این طریق بهبود بخشد. فالوور پاپ آپ اینستاگرام ریزش خیلی پایینی داره مخصوصا اگه از سایت مای ممبر بخرین ما میتونیم ریزش خیلی پایین فالوورهاتون رو تضمین کنیم.

برای خدمات دهنده های معتبر این درصد ریزش نهایتا بین 10 تا 20 درصد است. ریزش فالوور واقعی به صورت متفاوت با فالوور فیک است. خرید فالوور 100 درصد واقعی فعال ایرانی از ساده ترین روش هایی است که با استفاده از آن شما می توانید پیج اینستاگرام خود را به راحتی در اینستاگرام رشد دهید. لایک اینستاگرام واقعی، به لایک هایی گفته میشود که توسط اکانت های واقعی و فعال ایجاد میشود، پست شما به فالوورهای واقعی و فعال در اینستاگرام نشان داده میشود و آنها با اختیار خود پست و ویدیو اینستاگرام شما را لایک میکنند. هر مشتری علاقهمندی که وارد فروشگاه فیزیکی شما شد ( در صورت خرید یا حتی نخریدن) کارت خود را به آنها بدهید و اشاره کنید که حتما پیج اینستاگرام شما را دنبال کنند تا از آخرین اجناس شما مطلع شوند. برای این کار باید وارد بخش تنظیمات(Settings) اکانت خود شده و بخش (Clear Search History) را برگزینید. برای مثال من و شما هر روز وارد اینستاگرام میشویم و فعالیت هایی داریم اما در مورد فالوورهای فیک اینطور نیست و قضیه فرق دارد و کسی از آنها استفاده نمیکند. همان طوری که بیان کردیم، ثابت باقی ماندن فالوور در اینستاگرام یک مسئله نادر است و دلایل آن نیز بسیار محدود بوده و تنها به چند مورد خاص خلاصه می شود. سریعترین راه افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟ منظور از فالو کردن در اینستاگرام چیست؟ در حساب کاربری او میتوانیم انواع پستها را ببینیم، از کمپینهای تبلیغاتی گرفته تا آنهایی که او نمایندگی میکند، آموزش یا عکسهایی از دوران کودکیاش.

او جوایز متعددی مانند سریعترین ضربه زن یا یکی از معدود جوایز دارد که در طول دوران حرفه ای خود 1.000 زمین گل زده است. دیده ایم و شنیده ایم اما اینکه چقدر می توان به این روش ها اعتماد کرد و نتیجه گرفت ، نیاز به بررسی های زیاد و آزمون خطاهای متعددی وجود دارد. سوالات اطلاعات عمومی همه شاخه ها - 600 سوال با جواب. به کامنت ها و دایرکت های آن ها با احترام و حوصله جواب بدهید و حس ارزشمندی را به آن ها القا کنید. اما، همانطور که می توانید تصور کنید، این موفقیت بیش از حد در این نوع پلت فرم ها جنبه منفی خود را نیز دارد. اما همانطور که در عناوین بالاتر هم گفتیم اضافه کردن فالوور فیک در پیجتان، تنها به ضرر شما و نوع کسب و کارتان است و تا حد امکان باید از انجام این موضوع بپرهیزید. چه لایک اینستاگرام و یا فالوور بخرید، فرآیند ما سریع، آسان، بدون دردسر است و در بهترین حالت، بالاترین استانداردهای کیفیت راداریم. اگر بارها اصطلاح بک دادن به گوشتان خورده ولی هنوز مطمئن نیستید که چه معنایی دارد، به شما پیشنهاد میکنم که تا انتهای این مقاله از آکادمی کاپریلا با ما همراه باشید تا هر چیزی که لازم است درباره این اصطلاح بلد باشید را یاد بگیرید. حتی اگر معنای دقیق کلمه follow را ندانید، احتمالا چند باری این اصطلاح به گوشتان خورده است. پوگبا از نظر پیروان کاملاً با مارسلو گره خورده است. اینستاگرام او کاملاً بر روی حرفه ورزشی او متمرکز شده است، با عکس هایی از کمپین های آموزشی و بازاریابی او با برندهایی که در رشد او در سطح ورزشی همکاری می کنند. امروزه فعالیت در بستر اینستاگرام یکی از مؤثرترین عوامل رشد بازاریابی در هر کسبوکاری به شمار میرود، اما اگر از راه درستاش اقدام کنید!

اگه بتونید به صورت تخصصی تو این زمینه فعالیت کنید، میتونید به درامد قابل قبولی برسید. چه هشتگهایی در حوزه تخصصی شما مورد توجه قرار نگرفتهاند. لئو و کریستیانو همیشه در بحث در مورد اینکه کدام یک از این دو فوتبالیست بهتر است، حضور داشتند. لیونل یکی دیگر از آن کاربرانی است که دوست دارد تصاویری از کار خود به عنوان یک فوتبالیست نخبه و همچنین با نزدیکترین افراد یا حتی سگش به اشتراک بگذارد. او همچنین با خانواده اش کلیپ های کوتاه خنده دار زیادی می سازد. اگر خجالتی نیستید، یک ویدیو کوتاه از خود به عنوان شروع کننده ی مکالمه ضبط کنید و به صورت دایرکت برای آنها بفرستید. در کل باید سعی کنید پستهایی را ارسال کنید که درگیرکننده باشد، یعنی اگر جنجالی هم نباشد، باید مخاطب را با خود درگیر کند و باعث شود که حداقل تعداد کامنت مناسبی را از آنها دریافت کند. اگر با وجود موارد فوق هنوز فالوور دریافت نکرده اید، ظرف مدت یک ساعت توسط تیم خریدفالوور.آی آر بررسی شده و در صورت وجود خطایی، اصلاح می شود و فالوور برای شما ارسال می شود. ۱- سرویس فالوور فیک خارجی که از قیمت مناسبی برای افزایش دنبال کنندگان پیچ برخودار می باشد. 6 راهکار مدیریت زمان که از فصل بهار باید شروع کنید. قبل از تولید محتوا باید کامل بررسی کنید و ببینید که مخاطبان و کاربران تان چه نیازی دارند و شما چطور میتوانید نیازشان را برطرف کنید. با ۵۰.۴ درصد بیشترین سهم اشتغال را به خود اختصاص داد که نسبت به مدت مشابه سال قبل.

واردات ایران از روسیه رشد ۱۱۷ درصدی به لحاظ ارزشی را نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته تجربه کرده است. سود بانکی یکی از مهمترین دغدغه سرمایهگذاران برای سپردهگذاری منصوب میشود که نرخ با توجه به نرخ 15 درصدی اعلام شده از سوی بانک مرکزی در موسسات و بانکها با یکدیگر متفاوت است. لیست بانکها - قوه قضائیه . اگر لیست ایمیل شما به اندازه کافی بزرگ است، میتوانید این پیشنهاد را جدا کنید، به این صورت که آن صد نفر 30 درصد تخفیف می گیرند، صد نفر بعدی 20 درصد تخفیف می گیرند و الی آخر. بعد از ثبت درخواست، لیست فالوو ها در اکسل را دانلود کنید. روش ها و ترفند های کسب درآمد از این طریق بسیار زیاد و متنوع است. هنگامیکه از طریق دیجی فالوور، فالوور خریداری میکنید میتوانید انتظار استارت سفارش در کمترین زمان را داشته باشید. افزایش مخاطبان شبکههای اجتماعی باعث شده است که تقریباً تمامی بیزینسها به فکر کسب درآمد از طریق فضای مجازی باشند. یکی از مسائلی که برای همه ما تازگی دارد و جدیداً بهواسطه شبکههای اجتماعی با آن برخورد داشتهایم، کلمات و اصطلاحاتی است که در هنگام استفاده از واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و یا توییتر، آنها را به کار میبریم. بک دادن در اینستاگرام، اصطلاحی است که خیلی بین کاربران رواج دارد و بهوفور، توسط آنها استفاده میشود. مسلما فالوورهای خیلی کمی دارید. خودتان را جای کسی بگذارید که انتظار دارید به شما بک بدهد. او اولین بازی خود را در سال 2006 به عنوان مدافع برای این تیم انجام داد و از آن زمان به بعد، به کار خود در مادرید ادامه داد.

[ بازدید : 32767 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ شنبه 6 آبان 1402 ] [ 11:14 ] [ بابک نیوز ]

[ ]

یک سرویس خواب کامل شامل چه اجزایی است؟


ممکن است وقتی به فروشگاه های مختلف سر می زنید و به تخت خواب ها نگاه می کنید، متوجه می شوید که برخی از تخت ها دارای قسمت هایی هستند که در یک تخت دیده نمی شوند و ممکن است با تختخواب مشکل داشته باشید. این دقیقاً همان چیزی است که باید باشد. در تخت کامل چیزی است که می توان آن را تخت کامل نامید. بنابراین در این مقاله سعی داریم به تمام سوالات شما در مورد اتاق خواب و ترکیب آن پاسخ دهیم تا شک و تردید شما برطرف شود.

یکی از مهم ترین وسایل مورد استفاده در اتاق خواب سرویس خواب است و انتخاب نوع سرویس خواب برای اتاق شما بستگی به سبک و سلیقه شما دارد. هر یک از اعضای خانواده ممکن است سلیقه های متفاوتی در دکوراسیون اتاق خواب داشته باشند. اما نباید فراموش کنید که اتاق خواب یک فضای شخصی است که باید مطابق با روحیه و سلیقه شما سازماندهی شود. اتاق خواب جایی است که می توانید در آن استراحت کنید و احساس راحتی کنید. بنابراین رنگ دیوارها و نوع مبلمان، تشک روی تخت شما بسیار راحت خواهد بود و بهتر است در خرید و چیدمان بسیار دقت کنید.

اتاق خواب جایی است که باید در آن استراحت کنید و آرامش زیادی داشته باشید. پس بهتر است رنگ دیوارها و نوع مبلمان و همچنین تشک روی تختتان بسیار راحت باشید و در خرید و چیدمان دقت کنید. Bridal bed set


بخش های سرویس اتاق

خدمات اتاق خواب کامل شامل موارد زیر می شود اما در برخی از سرویس های اتاق خواب ممکن است یکی از این موارد را مشاهده نکنید که در این صورت می توانید از آنها بخواهید که بقیه خدمات را برای شما انجام دهند.

بخوان

تخت خواب

میز آرایش

آینه

اتاق

تورم

تخت خواب

یکی از مهم ترین قسمت های ست اتاق خواب تانیل چوب تختی است که اندازه و ارتفاع آن بر اساس نیاز و هدف افراد تعیین خواهد شد. یک تخت باید 90 تا 110 سانتی متر عرض و 200 سانتی متر طول داشته باشد. در صورت تغییر زیاد در هنگام خواب بهتر است تخت 110 سانتی متری، عرض تخت دونفره 135 تا 150 سانتی متر، برای افراد قد بلند بهتر است تخت دو متری خریداری کنید. برای کسانی که قد کوتاه تری دارند، یک تخت 190 سانتی متری مناسب نیازهایشان است. ارتفاع تخت ها معمولاً 30 تا 40 سانتی متر است، این ارتفاع از سطح زمین بیشتر است، زیرا به راحتی می توان آن را از زیر تخت جدا کرد. اما اگر در هنگام خواب پایدار هستید و زیاد حرکت نمی کنید، 50 تا 55 سانتی متر ممکن است خوب باشد.

نکات نظافتی که باید قبل از خرید تشک بدانید

وقتی می‌خواهید تخت بخرید، مطمئن شوید که بو می‌دهد برخی از تخت ها بوی نامطبوعی دارند زیرا چوب به کار رفته در آن ها بی کیفیت بوده و رنگ به کار رفته در آن ها نیز نامناسب است و در دراز مدت باعث بیماری های تنفسی می شوند و در صورت داشتن آلرژی، این رنگ بو می دهد. باعث بیماری شود

معنی و موقعیت میز آرایش در اتاق خواب

یکی از وسایلی که در سرویس اتاق کنار تخت قرار می گیرد و سرویس در نظر گرفته می شود میز آرایش یا میز آرایش است. می توانید از میز حمام برای نظم دادن به لوازم آرایشی خود استفاده کنید. اگر میز سرویس بهداشتی مورد نظر شما شکل و طرح خاصی دارد، می توانید از طراحان و سازندگان بخواهید تا آن را مطابق میل شما بسازند. می توانید از یک صندلی در کنار میز حمام استفاده کنید تا کار را آسان تر کنید. هنگام خرید میز حمام، فقط به زیبایی آن توجه نکنید، بلکه به نکات ایمنی نیز توجه کنید. میزها مانند آینه هایی هستند که روی میز پیچ می شوند و برخی از آنها آینه ای و جدا هستند.

اگر تازه ازدواج کرده اید می توانید از این دو نوع میز استفاده کنید اما اگر بچه های کوچکی در خانه دارید این میزهای داخلی بیشتر برای شما مناسب است. زیرا ممکن است فرزند شما روی میز شیشه ای بیفتد و آسیب ببیند.

انواع لحاف و لحاف در سرویس خواب عروس تانیل چوب

یکی دیگر از لوازم جانبی که علاوه بر سرویس خواب ارائه می شود، میز کنار تخت می باشد. میزهای پاتختی نیز مانند میزهای توالت دارای سایزها و ابعاد متفاوتی هستند که طرح های متفاوتی دارند و این تخت های یک نفره با یک تخت و برای تخت های دونفره دو تخته عرضه می شود.

نقش میزهای پاتختی رفع نیازهای اصلی اتاق خواب است که در کنار هم قرار می گیرند. می توانید یک لیوان آب، ساعت یا داروی خود را روی میزهای کنار تخت خود قرار دهید که در صورت نیاز به آنها دسترسی داشته باشید.

اندازه های مناسب میزهای کنار تخت برای اتاق خواب

طول و عرض ایده آل میزهای پاتختی 40 تا 50 سانتی متر است. همچنین ارتفاع میزهای پاتختی متفاوت است اما باید به گونه ای باشد که هنگام دراز کشیدن روی تخت، آن را ببینید، پس بهتر است قد 65 تا 70 سانتی متر باشد.

[ بازدید : 178 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ چهارشنبه 22 شهريور 1402 ] [ 10:57 ] [ بابک نیوز ]

[ ]

ساخت وبلاگ تالار سبد پلاستیکی خرید وسایل شهربازی موتورسازی سیار آنتی ویروس تحت شبکه تولید کننده دیگ بخار تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارچه برزنت اسپیس سایت مهرمانه مجله زندگی بهتر تعمیر ماشین شارژی نوار خطر خرید نایلون حبابدار نایلون حبابدار خرید استند فلزی خرید نظم دهنده لباس انجام پروژه متلب نمایندگی بوش کرج خرید بک لینک خرید آنتی ویروس
بستن تبلیغات [X]